Всі прагнуть щастя, але не кожен розуміє, яке ж воно насправді. Прислухайтеся до себе – можливо, ви акцентуєтесь "не на тому"?

Астрологи переконані – у кожного знаку Зодіаку є своє щастя. Гороскоп підкаже, чого саме тобі не вистачає, щоб бути щасливою людиною.

Овен

Овни обожнюють почуття перемоги. Ви дуже конкурентоспроможна і амбітна людина. Ви ненавидите ті випадки, коли вам відмовляють у чомусь, особливо щодо роботи, яка вам під силу. Ви працелюбні і не боїтеся прикладати всіх необхідних зусиль для того, щоб отримати максимум в життя. Неважливо, чи будуть ці перемоги великими чималенькими, вони все одно принесуть вам радість.


Телець

Вас тішить все те, що може доставити вам емоційне задоволення. Будучи чуттєвоюм людиною, як і багато Тельців, ви знаходите велику радість в тому, що смачно чи приємно пахне, що красиво виглядає або привабливо звучить. Це виступає для вас як емоційним розвантаженням, від якого ви отримуєте справжню насолоду.

Популярні новини зараз

Вдівець Фріске Шепелєв готується до весілля: красуня-наречена і деталі

В Україні змінюють правила видачі соцдопомоги пенсіонерам: хто має право на пільги

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Українцям доведеться оновити водійське посвідчення: деталі

Показати ще


Близнюки

Дуже довгі телефонні розмови з тими людьми, які є для вас по-справжньому близькими, здатні подарувати вам щастя. Ви відкрита людина, яка розквітає завдяки соціальним взаємодіям. Але лише за допомогою телефону ви можете досягти того стану, коли ви починаєте відчувати щось глибоке і позачасове.

Рак

Як і більшість Раків, ви отримуєте справжню насолоду від висловлення підтримки з боку ваших близьких. Ви знаєте, що у вас тендітна душа і вразливе серце. Ось чому це дійсно багато значить для вас, коли хтось ще дарує вам додатковий емоційний імпульс. Це допомагає вам долати всі труднощі і не звертати увагу на грубий і часом жорстокий світ.


Лев

Швидше за все, ви будете по-справжньому щасливим завдяки власному еґо. Самооцінка має величезне значення для Левів у житті. Проте, не дивлячись на цю впевненість у собі, ваше еґо досить вразливе перед іншими. Таким чином, ви знаходите велику радість щоразу, коли хтось підтверджує ваші позитивні якості.

Діва

Ваша найбільша радість полягає в тому, щоб вирішити конкретну проблему або загадку. Діви обожнюють виділятися за рахунок своєї любові до таємниць. І неважливо, чи пов'язана ця проблема з вами або з кимось іншим, ви завжди будете раді прийти на допомогу.

Ваги

Ви по-справжньому щасливі у колі  людей, що веселяться. Терезам властиво вливатися в різні соціальні групи. Тому ви ненавидите залишатися на самоті. Ви завжди спробуєте оточити себе тими людьми, які вміють добре проводити час. Тільки такі позитивні вібрації в повітрі можуть зробити вас по-справжньому щасливим.


Скорпіон

Гарна музика дійсно дарує вам щастя. Можливо, ви не захочете цього визнавати, але ваша ідеальна ніч завжди включає в себе музику тим чи іншим чином. Скорпіон із задоволенням проведе час зі своїми друзями на концертах. Та навіть затишна старомодна ніч з караоке зробить вас по-справжньому щасливим!


Стрілець

Щастя Стрільців - в пригодах. Бажано в таких, про які можна потім розповісти вдячним слухачам і отримати у відповідь захоплене "Ну ти даєш!". Саме тому Стрілець - найщасливіший знак зодіаку: поки всі інші знаки метушаться в пошуках щастя, заламуючи руки, і посилають Всесвіту невиразні запитання типу "Чому ж я не птах, чому не літаю ?!", Стрілець розбігається і стрибає зі скелі. На страховочном тросі, звичайно. І це - щастя. І взагалі все щастя, тому що щастя - саме життя. Жити - це ж так круто, чого ж вам всім ще треба?

Козеріг

Як і багатьом Козерогам, вам властиво проявляти працьовитість. Ви постійно тримайте себе в напрузі і не звикли сидіти склавши руки. Навіть незначна дрібниця, яка потребує ремонту або доопрацювання, не залишиться без вашої уваги. Ось чому ваше найбільше щастя криється саме у відпочинку. Сон - це найкраща нагорода для вас після важкого робочого дня.


Водолій

Ви отримуєте справжню насолоду від нових вражень. Не секрет, що багато Водолії мають геніальним способом мислення. У вас гострий розум, і ви завжди відкриті для вивчення нових речей про світ навколо вас. І саме тому ви любите нові враження і знання. Ви завжди ставитеся до них, як до можливості саморозвитку.


Риби

Риби обожнюють проявляти своє творче бачення. І якщо у них є на це час, то саме цим вони і займуться. Ви дуже емоційна і чутлива людина, якый гостро необхідно знайти розрядку. Творчість - ідеальний вихід, який дійсно приносить вам величезну кількість щастя.