Наскільки б сильно батьки не любили свого чада, слухняність і дисципліну ніхто не відміняв. Хочемо вам розповісти, вплив яких знаків Зодіаку в дитячому гороскопі робить дітей більш неслухняними, інформує Ukr.Media.

ОВЕН

Виражений вплив Овна в дитячому гороскопі перетворює дитину в ураганчик бажань, дій та емоцій. Овен дуже цікавий і імпульсивний, якщо він чогось хоче - зробить все, щоб це отримати. Овен не любить, коли йдуть наперекір його волі, він може вередувати, проявляти запальність. Його не цікавлять поради і повчання - він повинен піти і самостійно взяти потрібний досвід, навіть якщо для цього доведеться обпектися.

ТІЛЕЦЬ

У більш дорослому віці Тілець проявить себе в тому, що дасть людині інтерес до творчості, навчить її поводитися зі своїми ресурсами, бути спокійним, цінувати домашній затишок. Але така риса Тільця як упертість може проявлятися з самого початку. Дитина з вираженим впливом Тільця в гороскопі чутливий до материнської турботи і уваги, дуже любить комфорт, але разом з тим він норовливий, часом імпульсивний, може не погоджуватися з батьками принципово. Також багатьох Тільців дратує, коли сторонні беруть їхні речі - із-за цього навіть дитина може показати характер.

Популярні новини зараз

54-річна Ольга Сумська перевтілилася в Дженіфер Лопес: "Спокусливий образ"

Ольга Сумська підказала, як урізноманітнити сніданок для всієї родини: всього два інгредієнти

Дзідзьо вперше показав "батька" - аж за душу бере: "Дякую..."

В Україні зміняться правила проїзду для пільговиків - заява Мінсоцполітики

Показати ще

БЛИЗНЮКИ

Допитливий непосида, якого неможливо вписати у жодні графіки. Від дитини з сильним впливом знака Близнюки не варто чекати прояву старанності і відповідальності - їй настільки цікавий світ навколо, що всі нудні побутові завдання просто вилітають з її голови. Близнюки люблять спілкуватися, багато часу проводять з друзями. Такій дитині, швидше за все, буде важко самостійно виконувати свій розклад, так як Близнюки дуже легко відволікаються.

СКОРПІОН

Енергійні любителі пригод, маленькі Скорпіони бувають абсолютно непередбачуваними, але найчастіше вони активні і дуже цікаві. З дитинства вони володіють хорошим внутрішнім чуттям. Дорослішаючи, Скорпіон стає все більш проникливим, а разом з тим - більш уразливим. Зачепити дитину-Скорпіона дуже просто, і особливо боляче їй, коли це роблять батьки. Навіть трохи конфліктна обстановка в будинку робить Скорпіона настороженим і агресивним, але він вміє постояти за себе - щонайменше, словесно. При напруженості з боку батьків маленький Скорпіон може стати дуже потайливим і недовірливим.

ВОДОЛІЙ

Чистий характер знака Водолій в астрології називають бунтарським. Цілком можливо, що і у дитини з вираженими якостями в гороскопі Водолія це проявиться. Цей знак любить дивувати оточуючих. Для цього він може видавати цікаві ідеї, проявляти свою креативність - але при цьому мирно, а може просто робити все наперекір і протестувати. Відомо, що Водолії дуже товариські і волелюбні, тому з дисципліною і дотриманням часових рамок тут може бути складно. Цей знак любить оригінальність і нестандартний підхід - для маленьких Водоліїв це особливо актуально в навчанні і вихованні. Якщо йому нудно, і якщо його примушують - він стає ледачим, апатичним і дратівливим.

Нагадаємо, що ці знаки Зодіаку можуть зрадити, не моргнувши оком. До цих знаків Зодіаку краще не повертатися спиною.

Як повідомляв Знай.ua, ці знаки Зодіаку очікують кардинальні зміни в 2019. Зміни – важлива частина життя, до якої варто бути готовим.

Також Знай.ua писав, що астролог попередив трьох знаків Зодіаку про труднощі: недоброзичливці, конфлікти і проблеми зі здоров'ям. Глоба розповів, чого варто очікувати початку року.