У зоологічному дослідному центрі, розташованому в провінції Сиучань, Китай, сталося дещо неймовірне. Маленька дівчинка випадково впала у вольєр з великими пандами. Вона звалилася з висоти двох метрів, але, на щастя, не постраждала. За одну мить дівчинка опинилася один на один з великими звірями. Вона дуже сильно злякалася і не знала, як себе поводите. Єдине, про що вона мріяла в той момент, - скоріше звідти вибратися.

Ця подія була знята на відео, воно потрапило в мережу і дуже швидко стало популярним. Хвилюючий ролик вразив користувачів. Відеозапис був опублікована на сайті South China Post. На ньому видно, як охоронець намагається витягнути дитину з вольєра з пандами, опустивши в нього довгу палицю. Дівчинка всіляко намагається вхопитися за неї, але у неї ніяк не виходить.

Мешканці вольєра спочатку не помітили, що у них нежданий гість. Але крик і плач дитини привернув їхню увагу. Спершу до дівчинки спокійно підходить одна з панд. Тварина розглядає дівчинку, не намагаючись нашкодити їй. Потім до малечі починає наближатися ще одна панда, яка теж згорає від цікавості. У цей момент охоронець вже не витримує. Він підбирається максимально близько до вольєра і простягає дитині руку. на щастя, йому нарешті вдалося врятувати дівчинку. Він витягнув її з клітки на очах схвильованої юрби відвідувачів, втративши свій кашкет.

Популярні новини зараз

У "Слузі народу" Зеленського вирішили, з ким об'єднатися після виборів: перші подробиці

Kyivstar почав брати гроші за повітря, виправдання вражає цинізмом: "Сам, любий, сам"

Дорога в один кінець: жахлива ДТП забрала життя у 9 студентів

Пересварилася вся Україна: скандальний закон дійшов до Зеленського

Показати ще

Дуже пощастило, що панди поводилися доброзичливо і спокійно. Але все ж вони звірі, і ця ситуація могла закінчитися зовсім інакше. Співробітники центру зробили зауваження батькам малечі.

Раніше портал "Знай.uа" писав: панди уподобали одне і те ж дерево і влаштували бійку. Боротьба вийшла досить трагічною, але закінчилася смішно

Читайте також: шимпанзе втік із зоопарку Белфаста. Відвідувачі в захваті від його кмітливості і кмітливості

Як повідомлялося, туристи побачили, як хижий звір напав на маленького борсука. Розлючена мати захистила дитинча і відлякала ворога