Дата Масляної щороку змінюється. Залежить вона від дати Великодня. І в 2019-му році Масляну відзначатимуть з 4 по 10 березня.

З давніх-давен це торжество дуже сильно люблять, а вся справа в тому, що на цілий тиждень люди забувають про всі свої обов'язки і домашні турботи і просто веселяться, і гуляють. Адже Масляна саме для цього і замислювалася.

До того ж, Масляна передує Великому посту, тому вона ще й прекрасний привід, щоб смачно поїсти перед тим, як увійти в піст. Тим більше, що найголовнішою традицією Масляної є випікання смачних млинців.

А завершує Масляну Прощена неділя. Це свято можна назвати навіть окремим, адже воно дуже важливий. Саме в цей день потрібно попросити вибачення у всіх, кого ви могли образити, щоб увійти у Великий піст з чистою душею.

Масляна
Масляна

Популярні новини зараз
Комунальники масово подають до суду на неплатників: яка заборгованість вважається критичною Потрібно встигнути: українцям, з квитанціями за світло на руках, назвали важливу умову Зайвий раз не помиєшся: з 1 травня піднімають ціни на водопостачання – скільки заплатимо Зобов'язали передати списки: ТЦК посилює "полювання" на ухилянтів
Показати ще

Але зараз ми б хотіли підготувати для вас найкрасивіші привітання і побажання в прозі з Масляною. Щоб ви могли порадувати всіх своїх близьких: подруг, сестер, батьків і інших близьких людей.

Привітання в прозі з Масницею: смішні і прикольні

Важливо відзначити, що кожен день Масляної має свою назву і окремі традиції. Але ми знайшли привітання прозі, які підійдуть до кожного їх семи днів свята.

Здравствуй Масленица, порадуй сытными пирогами да сдобными блинами! Пусть прошлогодние невзгоды поскорей уйдут, а радости придут. Разлюбезный муженек, сколько мне подарка ждать – ты мне шубку обещал, а уже весна опять. Шубку не получу – одна на курорт в Египет улечу! Тебя хоть и люблю, все равно укачу!

Поздравляю с Масленицей! Любимая моя, готовь блины да оладьи, приду к тебе гостевать, вино-водочку попивать, красны щечки целовать! Дорогая, желаю тебе получить в жизни все, о чем мечталось и грезилось. Твой добрый молодец, глядя на красоту твою ненаглядную, готов исполнить любые пожелания!

Хочу пожелать Вам в праздник Масленицы всего только самого лучшего! Пусть счастье и радость, здоровье и везение, любовь и удача всегда будут рядом с вами! А еще хочу пожелать вам заработать столько денег, чтобы хватило не только детям, но и внукам, и правнукам!

Масляна
Масляна

Поздравляю тебя с Масленицей! От души хочу пожелать тебе большого счастья, а так же, чтобы твоя жизнь была жирной, как масло для блинов – пусть всего будет в достатке! Я хочу пожелать тебе здоровья, и пусть удача никогда не отвернется от тебя!

Сестренка, отгадай загадку: она сначала была на носу, а теперь она пришла, и не сама, а с весельем и блинами. Что это? Правильно, Масленица! Я поздравляю тебя с этим замечательным праздником и желаю повеселится от души!

Крім цього давайте не забувати, що Масляна - це також дуже важливе релігійне свято, яке відзначають усі віруючі люди. Тому ми так підготували привітання для них. А особливо важливий день - Прощена неділя, тому ми підготували привітання в прозі і для цього свята.

Прощена неділя: православні поздоровлення

Це дуже важливі привітання, адже з їх допомогою ви можете попросити вибачення у всіх, кого могли образити.

Листівка з Масляною
Листівка з Масляною

В Прощеное воскресенье хочу от души попросить прощения за всё: за грубость и недопонимание, за легкомысленность и глупые поступки, за плохое настроение и резкие слова. Прошу оставить все обиды в прошлом и продолжать свой жизненный путь с открытой душой и искренне любящим сердцем. Желаю, чтобы рядом всегда были любимые и близкие люди, чтобы в отношениях с ними царило доверие и взаимоуважение.

В Прощеное воскресенье я хочу попросить у всех прощения! Да, жизнь порой бывает жестокой, заставляя нас совершать глупые ошибки. Поэтому от чистого сердца искренне хочу извиниться перед всеми, кого случайно обидела словом, делом или взглядом. Простите меня, мои хорошие, за всё в этот святой, волшебный день, ведь силен не тот, кто может отомстить, а тот, кто сумеет простить. А я в свою очередь тоже всех своих обидчиков прощаю и зла на них не держу, ведь всё прекрасно понимаю! Будьте здоровы и счастливы! С праздником!

С Прощеным воскресеньем! В этот светлый день хочется попросить прощения за невольные обиды и пожелать добра, счастья, маленьких неожиданных радостей, побольше ярких красок в жизни и конечно же крепкого здоровья!

Бог, конечно, всех простит, а я прошу прощения у тебя. За всё то, что было причинено по глупости, по недомыслию, в пылу, в горячке, из-за взбалмошности или импульсивности. Пусть в прошлом останутся обиды. А в будущее возьмём опыт и мудрость, основанные на ошибках и выводах. Прости меня, молю с самым чистым сердцем и искренне!

Масляна
Масляна

Прошу прощения у всех в этот особенный день, в Прощеное воскресенье! Хочу, чтобы вы знали, что я не со зла огорчала вас, быть может, своим поведением или резкостью слов. Пусть же уйдут все недопонимания и обиды и забудутся глупые ссоры, ведь есть нечто высокое и чистое — это наша дружба. И я, конечно же, прощаю вас.

В этот святой день попрошу прощения у Вас за те слова, что были сказаны и принесли обиду, за все мысли, что были подуманные и за все действия сгоряча. Желаю Вам не держать обиды, забыть все ссоры, пусть на душе будет чисто, тепло и спокойно. Пусть Бог прощает нам все грехи и уберегает в дальнейшем от всякого дурного и необдуманного. С Прощенным Воскресеньем!

Цих поздоровлень вам точно вистачить, щоб порадувати своїх близьких і попросити у них вибачення. Але бувають випадки, коли ви не зможете побачити людину особисто, тому ми підготували для вас найкращі привітання з Масниці в смс.

Смс привітання з Масляною

Короткі смс точно знадобляться вам на цілий тиждень Масляної, адже зі святом потрібно буде привітати всіх ваших близьких людей.

Пусть в очищающем масленичном костре вместе с чучелом зимы сгорают все ваши неурядицы, огорчения и обиды! Желаем веселой, счастливой и сытой масленицы!

Православные праздники тесно связаны с природой и давними народными традициями. Лишь только весна распускает по небу солнечные лучи, приходит Масленица — веселая, вкусная и задорная! Желаем отличного настроения, позитивных эмоций и ярких впечатлений!

Масляна
Масляна

Пусть наступающая масленица приносит вместе с пахнущим весной свежим ветром счастье, спокойствие, добро и всепрощение. Пусть праздник согреет своим живительным огнем твою душу.

Масленица — светлый и тёплый праздник, сила которого способна творить чудеса! Пусть в этот день все печали, все невзгоды навсегда уйдут из вашего дома, желаю, чтобы ваша жизнь была такой же тёплой, такой же сладкой, как сегодняшние блины!

Поздравляю с Масленицей. Желаю, чтобы ни один блин в жизни не был комом, чтобы зима завершила своё торжество и пустила в сердце цветущую и нежную весну. Желаю жить, катаясь сыром в масле, желаю добрых друзей и настоящего счастья.

А крім цього ми знайшли для вас найкрасивіші привітання з Масляною українською мовою.

Привітання з Масляною українською мовою в прозі

Масляна - світле і тепле свято, сила якого здатна творити чудеса! Нехай в цей день всі печалі, всі негаразди назавжди підуть з вашого будинку, бажаю, щоб ваше життя було таким же теплим, таким же солодким, як сьогоднішні млинці!

Масляна
Масляна

Вітаю з Масляною, з чудовим святом млинців і гучних веселощів, з добрим прощанням та доглядом чарівниці-зими. Бажаю, щоб в житті було стільки радості і достатку, скільки напечених усіма разом в це свято смачних млинців, бажаю, щоб будь-яка печаль твоя розтопилася, немов масло, щоб серце твоє залишило все погане в зимових заметах і все прагнуло до весняного щастя.

Вітаю з Масницею! Нехай доля завжди умаслює і береже тебе. Нехай твоє життя буде яскравим і солодким, як мед, любов – гарячою, як свіжоспечений млинець, а матеріальний добробут – жирним, як домашня сметанка.

Друзі, настав чарівний тиждень Масляної: всі сім днів ми будемо готувати млинці, умаслюючи сувору зиму, і з нетерпінням чекати приходу рум’яної красуні Весни. Так ось, побажаю я вам таких же яскравих вражень і навесні, і влітку, і восени, і взимку, як в цей чудовий тиждень! Нехай горе і печалі обходять Вас стороною! Добра і світла вам, дорогі!