Експерти вже кілька разів заявляли, що NASA грає з людьми в "кішки мишки". Уфологам всього кілька разів вдавалося достукатися до американського космічного агентства. Подібні випадки привертають підвищену увагу і в пресі, і в мережі.

Нещодавно було знайдено черговий доказ того, що урядове відомство громадськість тримає за дурнів. Представники агентства приховують інопланетну активність. А вона знаходиться дуже близько до людства.

Уфологи вважають, що NASA приховує прибульців на одному з супутників Сатурна. За багато років вони встигли заснувати там справжню базу. Один з експертів опублікував зображення місяця планети. Він зазначив, що NASA прекрасно знає про те, що на цьому космічному тілі відбувається позаземна активність, але агентство вважає за краще зберігати мовчання.

Все це робиться для того, щоб уникнути масштабного скандалу. Якщо представники відомства зізнаються, що вони дійсно дурили людство, кажучи про те, що прибульців не існує, може статися дійсно щось жахливе.

Уфологів цікавить те, чим інопланетяни займаються на цій базі. Можливо, вони готуються до нападу на нашу планету. Існує ще одне питання, яке залишається без відповіді – як довго прибульці мешкають на супутнику, враховуючи те, що NASA ретельно приховує їх існування.

Раніше портал "Знай.uа" розповідав: у США помітили 12 літаючих об'єктів, прибульці наступають. Вогні схожі на один величезний корабель або безліч маленьких

Читайте також: У США з'явиться нова спеціальність, студентів навчать пошуку інопланетян. Вони разом з викладачами зможуть відповісти на питання, що цікавлять мільйони людей

Нагадаємо: інопланетяни проводять досліди над людьми, базу приховували багато років, ми в небезпеці

Як повідомлялося, Нібіру не існує: уфологи звинуватили NASA в обмані людства. Експерти вважають, що агентство спеціально вигадало таємничу планету, щоб вплинути на людей