18 березня у Парижі відбулася організована громадською організацією METI зустріч. На ній експерти заявили, що, можливо, людей перетворили на тварин, і вони стали мешканцями інопланетного зоопарку. До такого висновку прийшли 60 вчених після ознайомлення з матеріалами, які свідчать про існування прибульців. Фахівці розповіли, що за багато років спостережень з'явилася достатня кількість фактів про представників інших світів.

Ученим поки не вдалося з'ясувати, чому інопланетяни досі не вийшли на зв'язок з людством. Це і стало причиною виникнення гіпотези про контроль людства інопланетянами. Дане припущення говорить про те, що люди поводять себе, немов стадо земних баранів. Вони витрачають гроші на непотрібні війни, відмовляються виділяти гроші на розвиток науки, не хочуть удосконалюватися. Люди постійно ділять щось між собою замість того, щоб спільно прийти до вирішення глобальних питань.

Експерти вважають, що на даному етапі прибульці просто спостерігають за тим, як себе поводять себе люди. Наступним кроком може стати вже ухвалення жорстоких і серйозних заходів по відношенню до людства. На думку вчених, якщо інопланетяни приймуть остаточне рішення щодо того, що дії людей руйнівні в культурному відношенні і вони здатні заподіяти шкоду жителям інших планет, їх посадять на карантин. Ймовірно, від галактичних сусідів не варто чекати чогось хорошого.

Популярні новини зараз

Ірина Білик після розлучення з Асланом Ахмадовим заявила про насильство: "Я страждала"

Тарас Тополя приголомшив зізнанням, українці переживають за Alyosha :"З приставкою "екс"

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Хто Могила, а хто Жмур: справжні прізвища Каменських, Дантеса, Анатоліча, Кароль та інших зірок

Показати ще

"Знай.uа" повідомляв: Нібіру не існує: уфологи звинуватили NASA в обмані людства

Читайте також: на горі Адамс помітили інопланетну активність, прибульці викликають підмогу

Раніше портал "Знай.uа" розповідав: у США помітили 12 літаючих об'єктів, прибульці наступають. Вогні схожі на один величезний корабель або безліч маленьких

Як повідомлялося, гуманоїди вселяються в людей і масово зводять їх з розуму. Прибульці зі смертоносною планети Нібіру впливають на людей, їх мета - напасти на Землю

Нагадаємо: інопланетяни проводять досліди над людьми, базу приховували багато років, ми в небезпеці