19 квітня на нас чекає Повня. Цей час здавна вважався відьомським, астропсихологи стверджують, що повний місяць здатен впливати на людей з лабільною психікою та загострювати хронічне захворювання.  Всі змови робляться в цей час місяця, та й взагалі, він неспроста з давнини овіяний такою кількістю міфів і легенд. Астрологи дали поради, як краще вести себе в повний місяць, щоб він минув безболісно. Так, за даними астрологів, підвищення Місячної активності у квітні розпочнеться 16 числа і триватиме до 21 числа. 

Енергетика Місяця досягне свого піку в повню – 19 квітня. Повний місяць настане у сузір'ї Терезів, на 14 день місяця та одночасно з цим Місяць вступить в протистояння з Сонцем. Таке поєднання обіцяє жителям планети сплеск енергії і безліч неприємних моментів.

Астрологи попереджають, що в ці дні можлива невизначеність у житті, нервозність, суєта, поспіх і психологічний дискомфорт. Сонце додасть в цей період хвилювання, несподівані зміни і свободу вибору.

У багатьох з'явиться непереборне бажання кардинально змінити щось у своєму житті, вирватися з капкана обставин і зробити щось зовсім незвичайне для себе самого. Однак протистояння Місяця і Сонця в цей період може звести всі спроби до різких зривів і нервового перенапруження.

Так як повний Місяць у квітні пройде в знаку Терезів, то астрологи радять зберігати гармонію внутрішнього світу з зовнішнім і бути помірним у всьому. Не варто впадати в крайнощі, важливіше зберегти баланс.

Також у п'ятницю, 19 квітня, буде відчуватися вплив Венери, яка зіллється в одному піку з Сонцем і Місяцем. Таке поєднання дасть потужний викид енергії, яку необхідно направити в правильне русло: у сферу відносин і кохання, творчість, духовне зростання і розширення кругозору.

Якщо цю енергію спробувати стримувати або направити її в іншу сторону, то це може вилитися в агресію, поспішність рішень, дратівливість і необачні вчинки.

19 квітня потрібно увійти з чітким планом дій, не гаяти слова і бажання відпускати, які можуть згорнути з потрібного шляху. Вдень варто візуалізувати свої мрії, щоб вони реалізувалися.

Увечері 19 квітня варто влаштувати собі невеличке свято або піти на побачення. Не можна дозволяти почуттям брати верх, оточуючих в цей день краще не критикувати і не вступати в суперечки. Емоції треба тримати в узді.