19 квітня, в католицьку Страсну п'ятницю, настане місяць у повні, який має незвичайну назву. В Канаді і США його називають Рожевим місяцем у повні.

Рожева луна

Саме таке ім'я йому дали корінні американські племена, які за місяцями у повні року вели рахунок сезонами. Варто зазначити, що якоїсь певної єдиної системи не було. Кожне плем'я по-різному називало і підраховувало місяць у повні. У всіх був свій календар. Деякі вважали, що в році 13 місяців і п'ять сезонів, інші – що 12 місяців і чотири сезони.

Кожному повному місяцю індіанські племена давали ім'я, яке відповідає характеру сезону. Наприклад, червневу місяць називали Суничним, а травневий – квітковим.

Рожеве повня

Популярні новини зараз

Переможниця "Холостяка" Даша відпочила у Макса вдома – "Затягнулися"

Українські заробітчани вирвалися в Польщу, але там їх чекали неприємності

Настя Каменських показала сідниці, "як у Кім" крупним планом: "Вже 60 мільйонів"

В життя Потапа і Насті Каменських прийшла радісна подія, яка перевернула все - "Неповторні хвилини"

Показати ще

Це дозволяє зрозуміти, що насправді Рожевий місяць не буде рожевим. Він отримав таку назву у зв'язку з тим, що в цей час починають цвісти дикі флокси. Іноді його називають Риб'ячим, оскільки в цей час починається нерест алози, яка повертається з солоних морів в прісні води і піднімається по річці вгору, а також Яєчним, адже він збігається з першою кладкою яєць птахами.

Місяць у повні припадає на кожні 29.5 днів, коли наша планета проходить між Сонцем і Місяцем. У Східній Європі Рожевий місяць у повні настане в 14:00 19 квітня.

Рожеве повня

Нагадаємо, місяць у повні у квітні 2019: прикмети, заборони, поради астрологів. Астрологи дали пораду, як краще поводити себе в місяць у повні, щоб він пройшов безболісно

Як раніше повідомляв "Знай.uа", план колонізації Місяця провалився, супутник зіткнеться із Землею, катастрофи не уникнути. Якщо люди переселяться на супутник, його маса збільшиться, і це викличе тисячі цунамі

Також Знай.uа" писав про те, що у небі над Еміратами розверзлася загадкова діра. Люди приготувалися до найстрашнішого

Як повідомлялося: Місяць - це космічна база прибульців, чутки підтвердилися. Відомий уфолог знайшов докази того, що на земному супутнику ховаються інопланетяни