Завдяки нумерології кожен може змінити життя в кращу сторону. 7 липня - дзеркальна дата, енергетика якої допоможе позбутися від неприємностей і залучити щасливі зміни.

Змінити життя на краще можна завдяки особливій енергетиці певних днів календаря. У липні такою датою буде сьоме число.

Як змінити життя на краще 07.07

Сімка — унікальне число. Вона вказує людям шлях до щастя через подолання внутрішніх конфліктів, відповідає за практичність і дотримання чітких планів. Магія числа сім дозволяє притягти в життя позитивні події завдяки внутрішньому настрою і щирим бажанням досягти успіху.

Крім того, 7 липня настає свято Івана Купала, яке здавна вважається днем сили. Завдяки енергетиці числа 7 в цю добу кожен зможе впоратися з сумнівами і страхами, визначитися з подальшою метою і самостійно досягти її в короткий термін.

Популярні новини зараз
Акула цілком проковтнула дайвера, але він вижив і розповів, як це бути всередині хижака: "Мене почало сильно трясти" Vodafone знайшов спосіб, як "стягнути" з українців 3000 грн за тарифом за раз: подарунок не для всіх Гороскоп на тиждень з 27 березня до 2 квітня для всіх знаків Зодіаку: Козероги без негативу, Леви в мінусі, а Овни ловлять Фортуну У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі
Показати ще

Сімка об'єднує в собі світ матеріальний і духовний, тому 7 липня важливо слухати своє серце. Зміни на краще доступні кожному: досить звернути увагу на знаки долі. Вони обов'язково вкажуть на шлях, що веде до процвітання.

Щоб залучити в життя зміни на краще, 07:07 ранку потрібно уважно подивитися на годинник і побажати собі щастя. Крім того, цифри можна написати на аркуші паперу і носити весь день з собою, щоб удача не відверталася в потрібний момент.

Як позбутися від проблем в дзеркальну дату липня

Треба написати на листку паперу всі проблеми, від яких потрібно позбутися в першу чергу. Написане зачитують вголос і швидко підпалюють. Попіл розвіюють за вітром, викинувши його у вікно або вийшовши на вулицю в безлюдне місце.

Другим способом позбавлення від проблем є метод візуалізації. Для цього знадобиться трохи часу і спокійна обстановка. Потрібно сісти в зручну позу і уявити, як проблеми і неприємності вдаряються об щит, який надійно вкриває тіло. Щит вибудовують подумки, зміцнюючи ті місця, які здаються слабкими. Така медитація допомагає сховатися від негараздів і благополучно обходити стороною неприємності.

Нагадаємо, история головні традиції та обряди свята Івана Купала.

Як повідомляв Знай. ua, все, що потрібно знати про святі Івана Купала.

Також Знай. ua писав, що категорично заборонено робити на Івана Купала.