Гороскоп на тиждень ОВЕН

На цьому тижні вам варто задуматися про нові ідеї. Візьміться за проекти, не озирайтеся на труднощі. На вас однозначно чекає успіх.

Гороскоп на тиждень Телець

На цьому тижні ви можете відчути власну неповноцінність. Але це відчуття зникне, як тільки приступите до справ, а їх у вас буде достатньо.

Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Гороскоп на тиждень БЛИЗНЮКИ

На цьому тижні вам варто запастися терпінням. Не поспішайте з'ясовувати стосунки. В даному випадку однозначно краще стриматися і промовчати.

Популярні новини зараз

Богдана з дівчиною та охороною підловили посеред ночі в неочікуваному місці: так ось де гуляє права рука Зеленського

Волочкова осоромилася черговою рогаткою на яхті, вразливим не дивитися: "Я взагалі живу в шпагаті"

Зеленський підписав ключовий закон про автомобілі: новий сплеск ввезення

Суд виніс вирок Зайцевій і Дронову: не бачити волі до старості

Показати ще

Гороскоп на тиждень РАК

На цьому тижні все буде проти вас. Навколишні знайдуть причину для критики на вашу адресу. Вихід один - зберігати душевний спокій за будь-яку ціну.

Гороскоп на тиждень ЛЕВ

На цьому тижні ваш девіз: тихіше їдеш - далі будеш. Проблеми на роботі вирішаться. Навіть невелика перерва буде на користь, погуляйте в парку, прочитайте книгу.

Гороскоп на тиждень ДІВА

На цьому тижні на вас чекають перешкоди на шляху до успіху. Доведеться зібрати волю в кулак і думати про результат, не розмінюючись на дрібниці.

Гороскоп на тиждень ТЕРЕЗИ

На цьому тижні не вдасться відсидітися в нірці. Будь-який крок у бік від дивана може відкрити нову золоту жилу. Варто тільки підняти п'яту точку. 

Гороскоп на тиждень СКОРПІОН

На цьому тижні ви не зможете перепочити, поки в незавершених справах не буде поставлена жирна крапка. Зате в нагороду ви відчуєте себе володарем своєї долі.

Гороскоп на тиждень СТРІЛЕЦЬ

На цьому тижні ваші почуття візьмуть гору над логікою. Це викличе здивування близьких, невдоволення колег і неприємні грошові втрати.

Гороскоп на тиждень КОЗЕРІГ

На цьому тижні ви подолаєте будь-які перешкоди на шляху до заповітної мети. Для цього вам знадобиться: трохи ініціативи, трохи впертості і крапелька удачі.

Гороскоп на тиждень ВОДОЛІЙ

На цьому тижні вас буде переслідувати невдоволення собою і життям у цілому. Люди відчують ваш настрій і почнуть цуратися вас. Просто перечекайте цей період.

Гороскоп на тиждень РИБИ

На цьому тижні потрібно взяти емоції під жорсткий контроль. У цьому вам допоможуть звичайні домашні справи, головне не вступати в суперечки з домочадцями.