ОВЕН

На цьому тижні справи підуть легко, якщо направити всю свою енергію в потрібний напрямок. Ви зможете піднятися вгору по кар'єрних сходах або збільшити доходи.

ТЕЛЕЦЬ

На цьому тижні на вас чекають зміни, які можуть торкнутися не тільки особистого життя. Не виключено, що надійде багато цікавих пропозицій щодо роботі.

БЛИЗНЮКИ

Популярні новини зараз
Дружина Казаніна з "Квартал 95" розділила росіянок на типи - лань, курка та орлиця, і зробила висновки: "Чоловіка в жертву шакалу" Українцям з 1 листопада світять додаткові 2200 гривень та гуманітарна допомога: у Мінінтеграції розповіли, кому це дістанеться Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..." Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

На цьому тижні фортуна буде прихильною до вас, тому можете сміливо приступати до нових проектів. Креативне мислення допоможе вам у найближчому майбутньому.

РАК

На цьому тижні вам доведеться чимало попрацювати і знайти підтримку на роботі. Тільки в цьому випадку результат потішить вас.

ЛЕВ

На цьому тижні дехто захоче використовувати ваші знання в корисливих цілях. Не піддавайтеся на провокації і ретельно перевіряйте всю інформацію.

ДІВА

На цьому тижні не звертайте з обраного шляху, інакше всі ваші зусилля будуть марними. На особистому фронті все буде складатися дуже добре.

ТЕРЕЗИ

На цьому тижні ви зможете досягти вражаючих результатів під час ділових переговорів, а начальство оцінить вашу роботу. Можете розраховувати на премію.

СКОРПІОН

На цьому тижні всі плани вдасться втілити в життя. Будьте готові до того, що ніхто не поспішить на допомога.

СТРІЛЕЦЬ

На цьому тижні на вас чекають неприємні пригоди. Але у вас вийде все налагодити. Ініціатива обов'язково буде оцінена достоїнству.

КОЗЕРІГ

На цьому тижні ви зможете вирішити проблеми без сторонньої допомоги, якщо проявите розсудливість. Намагайтеся діяти без зайвої метушливості.

ВОДОЛІЙ

На цьому тижні з'явиться шанс взятися за здійснення задуманого. Будьте готові до того, що на шляху виникнуть перешкоди.

РИБИ

На цьому тижні у вас виникне досить делікатна ситуація на роботі, вийти з якої буде досить складно. Краще не конфліктувати з начальством.