У суспільстві прийнято вважати, що щасливий шлюб — обов'язкова складова задоволеності життям і щастя. Однак, згідно з дослідженнями вчених, це переконання не має нічого спільного з реальністю. За повідомленнями Replyua.net американські соціологи провели масштабне дослідження і встановили, що одинаки можуть бути не менш щасливими, ніж “жонатики”. А часом навіть більше. 

Медитація, фото pxhere.com
Медитація, фото pxhere.com

В якості респондентів виступили більше семи тисяч осіб у віці від 18 до 60 років. Їм задавали питання про особисте життя, добробут і про рівень задоволеності власного життя. Експерти встановили своєю метою з'ясувати, як сім'я впливає на почуття задоволеності. Як з'ясувалося, вам не обов'язково нести себе до вівтаря і давати клятву вічної вірності, щоб бути по-справжньому щасливим. 

Весілля, фото: Pxhere
Весілля, фото: Pxhere

Популярні новини зараз

Українці підняли на вуха Зеленського і всю владу через нові гроші: "Не можна відрізнити"

Христина Асмус показала причину, по якій розлучилася з Харламовим

Нехай не молоді, зате щасливі — "Лісапетний Батальйон" відгуляв весілля солістки

Холостяк Михайлюк зустрівся віч-на-віч з фіналісткою шоу, пробралася аж на кухню

Показати ще

Більш того, “рівень щастя” виявився однаковим у тих, хто прожив у шлюбі довгі роки і у тих, хто взагалі ні разу не був у серйозних відносинах. Підсумки цього дослідження вимагають перегляду давно прийнятих оцінок щастя, які застосовують експерти під час проведення соціологічних опитувань.

Нагадаємо, що у Харкові чоловік втратив зір через непрофесійність лікарів.

Як повідомляв портал Знай.uа, в Харкові хворого китайським вірусом вигнали з лікарні.

Також Знай.uа писав, що на Харківщині злочинці викрали 39-річного чоловіка і вимагали за нього викуп в 20 тисяч доларів.