Ведучий "Кохання на виживання" і психолог Олег Кензов розповів, чим замінити руйнують фрази в спілкуванні з чоловіком. Він розповів, що одні фрази можуть мотивувати коханої людини ставати краще, а інші можуть руйнувати відносини.

"Я сама впораюся"

Є дві крайності: коли жінка надто залежна від партнера і перекладає на нього своє життя. Або коли жінка настільки незалежна, що на будь-яку пропозицію про допомогу з боку партнера каже: «Я сама!». Згодом чоловік розслабляється і перестає брати участь у сімейному житті, він нічого не вирішує, а жінка скаржиться, що знайшла собі бесхребетного чоловіка.

Чим замінити?

Мені важливо, коли ти мені допомагаєш.

Популярні новини зараз
Легенда "Танці з зірками" Влад Яма показав райську ідилію з дружиною і сином на березі океану: "Як не думати про минуле" Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути" Богдан Шелудяк зі "Школи" показав, в якому стані Дантес після Дорофєєвої з Кацуріним: "Можна вже йти?" Олександр Алієв розніс в пух і прах Миколу Тищенка, який ховався на Закарпатті: "Чому ти обсир*єшся?"
Показати ще

Закохані, фото Pixabay
Закохані, фото Pixabay

"Твій брат, твій друг…"

Порівняння не на користь другої половинки залишає дуже глибоку рану. Такі фрази часто вимовляють, щоб мотивувати чоловіка ставати краще, а виходить зовсім зворотний ефект. Це те ж саме, якщо б ваш улюблений говорив: "Подивися, ось твоя подруга виглядає просто шикарно, не те, що ти".

Чим замінити?

Похвалою, акцентувати увагу на хороших якостях другої половинки.

Закохані. Фото з відкритих джерел
Закохані. Фото з відкритих джерел

"У тебе нічого не вийде"

Ця фраза вбиває віру в себе. Часто жінки кажуть її, коли чоловік або хлопець ділиться своїми планами і мріями. В результаті у другої половинки пропадають будь-які амбіції.

Чим замінити?

Ти молодець! У тебе все вийде! Я в тебе вірю!

"Ти ніколи не…"

У продовження цієї фрази часто додають те, що не робить чоловік. «Ти ніколи не даруєш мені квіти», «Ти ніколи мені не допомагаєш». Подібне жінки кажуть, щоб чоловік змінив поведінку, але цього не відбувається. Просто він сприймає докори за істину. І якщо за словами улюбленої він ніколи не дарує квіти, то і не буде цього робити.

Чим замінити?

Я була б дуже рада, якби ти мені допомагав, дарував квіти і т. д.) частіше.

закохана пара, фото Pxhere
закохана пара, фото Pxhere

"Я ж тобі говорила"

Цю фразу жінка вимовляють, коли чоловік накосячілі, а вони попереджала його про наслідки. Повірте, хлопець сам знає про свою помилку. Не потрібно йому два рази «бити молотком по голові». Краще просто промовчати.

Чим замінити?

Мені дуже шкода.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, українка вирушила в подорож і знайшла любов всього життя.

Як повідомляв Знай. ua, вчені з'ясували, кому краще живеться — женатикам або холостякам.

Також Знай. ua писав, що маленькі хитрощі з зачіскою омолодять вас на 10 років, прості секрети краси для жінок 35+.