Коли собака підбігає до кішки, вона робить це з цікавості і бажання зрозуміти, чим же вона є. Кішка ж може просто втекти, провокуючи собаку на переслідування, або провести удар лапою по собачому особі. Тому що, коти є менш соціальними тваринами, ніж собаки.

Зоологи, вивчаючи питання ворожнечі між двома цими видами, прийшли до думки, що у кішки відсутня страх - у них просто немає бажання контактувати. Вони цінують свій особистий простір і добре існують на самоті. При шипінні або втечі кішки від собаки, включаються інстинкти.

Вигул собак, скріншот
Вигул собак, скріншот

Проблема ще й у вираженні емоцій. Виляння хвостом, що для собаки означає прояв радості, для кішки - проявом агресії або занепокоєння. Поза підпорядкування у собаки, коли вона гнеться і притискає вуха, для кішок виступає сигналом про атаку, так як самі користуються цим жестом.

Собаки виступають більш соціальними, цікавими і енергійними тваринами, ніж кішки - спокійні і самостійні.

Популярні новини зараз
Мішель Андраде з "Орел і Решка" після розставання з Потапом розповіла про нову втрату: "Люди показують туалет" Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер" Колишня підопічна Потапа Мішель Андраде залишилася з розбитим серцем після невдалого роману: "Було важко" Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися"
Показати ще

Нагадаємо, чоловікові ніколи в житті не можна говорити ці фрази: топ-5 руйнівних виразів. Ведучий "Кохання на виживання" і психолог Олег Кензов розповів, чим замінити руйнують фрази в спілкуванні з чоловіком. Він розповів, що одні фрази можуть мотивувати кохану людину ставати краще, а інші можуть руйнувати відносини.

Як повідомляв "Знай.uа", кращі анекдоти на 2 серпня навчать відпочивати від дружини і вибирати сторожову собаку.

Знай.uа писав про випадок, де з бридкого каченяти в розкішну леді: дівчина за допомогою косметики показала неймовірну перевтілення.