Сьогодні, 26 жовтня 40-річний ювілей прем'єри знаменитого фільму "Службовий роман". Багато людей про це дізналися тільки завдяки тому, що Google сьогодні розмістив святковий дудл, який всім нагадує про цей фільм, на якому виросло ціле покоління.

Службовий роман: автор логотипу від Google

Автором логотипу стала дудлер Джуліана Чен (Juliana Chen).

Вона показала, за її словами, саму сцену яка найбільше запам'ятовується з фільму Службовий роман. Коли Андрія Мягкова Анатолій Єфремович уявляє діалог зі своєю начальницею Людмилою Прокофьевной, яку виконала Аліса Фрейндліх, ставлячи її окуляри собі на ногу. Потрібно відзначити, що це дійсно один з найцікавіших моментів у фільмі.

До речі, святковий дудл від Google в честь 40-річчя фільму "Службовий роман" будуть бачити жителі України, Білорусі, Росії та інших країн.

Популярні новини зараз

Зірка "Величного століття" Мер'єм Узерлі показала сімейну ідилію: справжнє жіноче царство

Дружина Діми Монатіка показала сімейний відпочинок в Греції - "Вся просякнута любов'ю"

Українку відокремили від чоловіків у церкві через "традицію": "Не можна, щоб жінки відволікали"

Кума Дзідзьо Оля Цибульська отримала каменем по своїй автівці: "Розбив лобове скло"

Показати ще

"Коли я вперше побачила сцену, де Анатолій ставить окуляри Людмили Прокопівни на черевик, я відразу вирішила, що це прекрасний кадр для майбутнього дудла! Безумовно у фільмі дуже багато сцен, які не залишають глядачів байдужими – запеклі танці Анатолія Єфремовича на вечірці у Самохвалова, уроки граціозної і впевненої ходьби Калугіної, «анонімні» гвоздики, перше невдале побачення головних героїв. Весь фільм я стежила за тим, як Людмила Прокопівна ставала все більш впевненою, пишалася її успіхами і раділа щасливой розв'язці", - розповіла Джуліана Чен.

Вона повідомила, що ця картина дуже запам'ятовується, колоритна, в ній чимало тонкого гумору і романтичних сцен.

Святковий дудл від Google в честь 40-річчя фільму "Службовий роман" користувачі пошуковика зможуть побачити один день, а завтра знайти поздоровлення можна буде тільки в архіві.

Службовий роман: трохи цифр

Прем'єра фільму "Службовий роман" була 26 жовтня 1977 року. І тоді, за рік, фільм поставив новий рекорд прокату в СРСР. Його подивилися більше 50 мільйонів людей.

Дивіться: Службовий роман , 40 років фільму "Службовий роман" Google Doodle

Нагадаємо, що сьогодні 40-річчя фільму "Службовий роман" , і в честь цього Google зробив святковий дудл.