Величезний дикий звір якимось чином потрапив в туалетну кабінку в школі Давида Мігеля, і хлопчик сказав, що його серце «майже зупинилося», коли він побачив це.

Відповідний пост розмістили на порталі «Daily Star»

Хлопчик, який зайшов в туалет під час футбольного матчу в своїй школі, зіткнувся віч-на-віч з жахливим ягуаром, який якимось чином пробрався в одну з кабін.

Наляканий Девід Мігель, 9 років, сказав, що його "серце майже зупинилося", коли він зіткнувся з величезним гарчав звіром в туалеті, перш ніж він вибіг на вулицю, щоб розповісти про це своєму батькові.

Ягуар
Ягуар

Популярні новини зараз
Головна пропагандистка рф Скабєєва "нарахувала" збитими 1000 українських "байрактарів" Євген Кошовий та Олександр Пікалов з "Квартал 95" зустріли путіна копняками: "Що ти зириш? Виходь, х*йло" Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

На місце події була викликана місцева влада, яким вдалося вистрілити в ягуара дротиком з транквілізатором, перш ніж випустити його назад в дику природу.

Страшний інцидент стався в муніципальній школі Марти Драммонд Фонсека в муніципалітеті Нова-Ліма в бразильському штаті Мінас-Жерайс вранці в суботу, 21 травня.

Девід сказав місцевим ЗМІ: "Я тремтів, як желе. Це пішло "гррр", і моє серце майже зупинилося".

Ягуар
Ягуар

Батько Девіда Родріго Алмейда, 34 роки, сказав: "Я думав, що це буде оцелот, дика собака або щось ще. У той момент, коли я побачив тварину такого розміру, я побіг назад".

Бразильський інститут навколишнього середовища та відновлюваних природних ресурсів (IBAMA) заявив, що тварина була молодою самкою і не постраждала в результаті інциденту.

IBAMA відповідала за випуск ягуара в його природне середовище проживання.

Ягуар
Ягуар

Ягуар - найбільша велика кішка, яку можна знайти в дикій природі на південноамериканському континенті, вона досягає шести футів в довжину і ваги до 15 стоунів. Її потужні щелепи дозволяють ягуару прокушувати черепа інших ссавців і панцирі черепах.