Модель OnlyFans Наташа Краун, у якої є місія роздобути "найбільшу попу в світі", запитала фанатів, наскільки більше їй слід збільшити свою попу в новому пості в Instagram.

Дану новину розмістили на порталі «Daily Star»

Модель Наташа Краун нещодавно потрапила в заголовки газет, заявивши, що хоче стати «найбільшою попою в світі».

І, схоже, зірка OnlyFans серйозно ставиться до своєї місії, судячи з її останнього посту в Instagram.

Наташа Краун
Наташа Краун

Популярні новини зараз
Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки" Фіналістка шоу "Холостяк" Яна Соломко втекла в росію і забула про війну: "Виявилося, ти наша ганьба" Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

27-річна дівчина зайшла на сайт, щоб запитати своїх 2 мільйонів підписників, "наскільки більше" їй слід стати, коли справа дійшла до її пишних сідниць. Наташа звернулася до своєї історії в Instagram, щоб поділитися фотографією своєї задньої частини, коли вона нахилилася, дивлячись в камеру.

Потім вона розмістила віджет, який дозволив фанатам висловити свою думку, коли вона запитала: "Наскільки більше?"

Наташа з Сербії вже зробила п'ять операцій з підтяжки сідниць, щоб домогтися пишних форм, і скоро планує шосту.

Наташа Краун
Наташа Краун

Розповідаючи про своє бажання мати найбільшу попу в світі на каналі Hooked on the Look на YouTube раніше в цьому році, Наташа сказала: "У мене буде найбільша попа в світі. Це моя мета, і я збираюся її досягти. Коли мені було 20 років, я зробила свою першу операцію, і це була BBL. Я зробила свою останню бразильську підтяжку сідниць місяць тому, і вона була п'ятою".

Наташа Краун
Наташа Краун

Наташа зізналася, що її екстремальний вигляд і характер часто можуть відлякати чоловіків.

"Чоловіків це лякає. Це екстремально", -сказала вона.