Льотчик-інструктор в росії і один з його курсантів були звільнені з льотної школи після того, як начальство побачило секс-відео, зняте ними в кабіні під час польоту.

Відповідний пост розмістили на порталі «Daily Star»

Російського пілота звільнили за відверте секс-відео з курсанткою в кабіні.

Сасівське льотне училище цивільної авіації звільнило інструктора і його ученицю за те, що вони переключили літак на автопілот, щоб зняти на відео свої заняття сексом.

Одружений 28-річний пілот переконав 21-річну стажистку зайнятися з ним сексом в обмін на додаткові уроки пілотування.

Популярні новини зараз
Після "патріарха" Кирила зорати сцену носом удостоїлася путінська співачка Валерія — тягне ближче до землі Колишня підопічна Потапа Мішель Андраде залишилася з розбитим серцем після невдалого роману: "Було важко" Експерт з США назвав, що допоможе Україні безперечно перемогти: "Росія не зможе напасти знову" Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися"
Показати ще

Пара перебувала в кабіні літака Cessna 172 в Рязанській області, коли вони записали свою метушню, повідомляє місцевий новинний сайт «Газета».

Сасівське льотне училище дало їм стусан після того, як інші впізнали їх на відео, яке було розміщено в Інтернеті.

Курсантка
Курсантка

Місцеві ЗМІ повідомили, що інструктор, який був одруженим чоловіком, умовив студентку зайнятися з ним сексом, пообіцявши дати їй додатковий час польоту.

Повідомляється, що спочатку вона відмовилася, тому що він був одружений, але пізніше поступилася, коли він запропонував додаткове навчання.

На питання про те, що сталося, дівчина заявила, що автопілот був включений і що вони тільки цілувалися і обіймалися.

Пізніше вона стверджувала, що це був разовий випадок і більше не повторювався.

Скандал розгорівся, коли вона посварилася з одним зі своїх товаришів-кадетів, який потім вирішив опублікувати повідомлення в Інтернеті, щоб помститися, як повідомляють місцеві ЗМІ.

У льотній школі дізналися про відео тільки через місяць після інциденту, коли воно стало вірусним в Інтернеті.

Курсантка і пілот
Курсантка і пілот

Кілька невідомих співробітників льотної школи були попереджені про кадри і підтвердили, що пілот і курсант були їх колегами.

Після підтвердження того, що інтимне відео було знято під час польоту на одному з належних школі літаків, і пілота, і курсанта вигнали з установи, хоча деякі ЗМІ повідомляли, що жінка вже звільнилася і зібрала документи, коли вона почула, що секс-відео було оприлюднено.