20-річного Лорена Шауерса розбудили на лікарняному ліжку, щоб вирішити, чи хоче він врятуватися ціною своєї нижньої половини — його відповідь залишила у лікарів мало сумнівів в тому, що робити.

Відповідний пост розмістили на порталі «Daily Star»

Чоловік, розрізаний навпіл в жахливій аварії з вилковим навантажувачем, сказав своїй родині зберегти йому життя, навіть якщо він був просто «головою на тарілці».

20-річний будівельник Лорен Шауерс працював на мосту у вересні 2019 року, коли він впав з висоти 50 футів і був роздавлений навантажувачем, який відірвав йому передпліччя і роздробив нижню частину тіла.

Лорен Шауерс
Лорен Шауерс

Популярні новини зараз
Ігор Стрєлков-Гіркін опустив бойовий дух окупантів на саме дно, вже готуються до здачі Калінінграда Допит та провокації росіян не подіяли на полоненого з полку "Азов": "Я військовий, а не нацист" путін може вбити Олександра Лукашенка через війну в Україні, які сценарії розглядають у Кремлі Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

Сім'ї Лорен довелося прийняти жахливе рішення: просити лікарів врятувати його, розрізавши навпіл і ризикуючи тим, що Лорен пошкодує, що вони цього не зробили.

На щастя, хлопець з Грейт-Фолс в штаті Монтана, США, врешті-решт зміг говорити сам за себе і подивився лікарям «прямо в очі», вибравши операцію гемікорпоректомії.

Лорен останні два роки живе без ніг і правого передпліччя за допомогою своєї відданої дружини Сабії Райхе, 23 років.

Лорен Шауерс
Лорен Шауерс

Разом пара відкрила частину свого життя для прихильників на Youtube, де у них з'явилася величезна кількість підписників в 477 000 чоловік.

В одному відео Сабіа пояснив, що лікарі сказали родині, що єдиний спосіб врятувати Лорен - це провести гемікорпоректомію, що означає, що хірурги ампутують все, що знаходиться нижче його пупка.

Лорен Шауерс
Лорен Шауерс

Вона сказала: "Ми всі були в шоці, і ніхто з нас не знав, як реагувати, і ніхто з нас не знав, як відреагує Лорен, тому що він молодий хлопець, який живе повним життям. І тому в наших головах були побоювання, що він не захоче цю операцію або швидше помре, ніж втратить половину свого тіла. Але його сестра дійсно боролася за те, щоб дозволити йому прийняти це рішення".

Лорен Шауерс
Лорен Шауерс

Запропонована операція, яка в кінцевому підсумку була узгоджена, призвела до видалення геніталій Лорена, оскільки його таз був повністю роздавлений.

Сабіа пояснив, що Лорен подумав, що з його тілом сталося щось жахливе, коли його розбудили в лікарні, щоб дізнатися, що він втратить, якщо хірурги залишать його в живих.

"Ви втратите нижню частину тіла або можете померти під час операції", — сказала Сабіа Лорен.

Лорен Шауерс
Лорен Шауерс

Вона додала: "З того моменту я знала, що він нікуди не дінеться, тому що він подивився їм прямо в очі і сказав їм, що йому все одно, якщо він просто голова на тарілці, вони збираються зробити операцію і вони залишать його в живих. Це дійсно вселило в нас велику надію, що він боєць, але ми вже знали це, тому що він був ще живий".