Про це він розповів на каналі «My.ua».

«Рано чи пізно сядемо (за переговори, - Ред.), але якщо ми говоримо про перемовини президентів, то я не думаю, що це перспектива короткого періоду часу. Сісти за стіл – це одна справа, а вийти із перемовин з домовленостями – це зовсім інше», - зазначив Андрій Вігіринський.

За словами експерта, немає сенсу сідати за стіл переговорів без готовності обох сторін почути одне одного.

«Російське суспільство перегріте причинами, мотивами та цілями, які вони намагаються досягти, і через те, що вони безглузді, вони часто змінюються. Також, немає розуміння того, з чим хочуть вийти країни (з перемовин, - Ред.)», - підкреслив Андрій Вігіринський.

Як зазначив юрист, геополітична ситуація у світі також не сприяє російсько-українським перемовинам, але її зміна очевидно змінить хід перемовин.

Популярні новини зараз
Зрадниця Ані Лорак розважилася з дружиною "путінського рота" Пєскова на вечірці у Філіпа Кіркорова Російські окупанти демонструють боягузливість і п'яні скаржаться дружинам на ЗСУ: "Командир с*е у пакет" путін може вбити Олександра Лукашенка через війну в Україні, які сценарії розглядають у Кремлі Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, футуролог Андрій Длігач заявив про необхідність визначитися, якою буде майбутня модель української економіки.

Також Знай.ua публікував думку Сергія Телешуна, що українське суспільство – носій нової політичної нації.