Це другий раз, коли фото Сью Ховард Харді, яка померла через шість днів після народження мертвої дитини в 1888 році, потрапило в об'єктив камери, через 35 років після першого.

Відповідний пост розмістили на порталі «DailyStar»

Привид жінки, яка померла 134 роки тому, мабуть, вдруге потрапив на камеру в Чарльстоні, Південна Кароліна, США.

Привид Сью Ховард Харді був зафіксований під час прогулянки по кладовищу церкви Святого Філіпа, побудованої в 1680 році.

Місіс Харді загадковим чином померла в 1888 році, через шість днів після того, як дитина її і чоловіка Гастона народилася мертвою, і теорії припускають, що вона померла через ускладнення після пологів.

Популярні новини зараз
Віталію Кіму приготуватись? Пропагандисти проговорились про наступну цiль в Україні Полонений російський окупант знайшов виправдання обстрілам Маріуполя: "Запобігли нападу" Лілія Подкопаєва висловилась про зраду своєї найкращої подруги Ані Лорак: "Я все чекала" Росіяни почали виправдовувати перед народом свої поразки, але вже ніхто не вірить: "Жоден із планів не реалізований"
Показати ще

Цей примарний знімок був зроблений на церковному кладовищі в Чарльстоні
Цей примарний знімок був зроблений на церковному кладовищі в Чарльстоні

Стверджується, що вперше вона була зображена на плівку в 1987 році місцевим фотографом-любителем Гаррі Рейнольдсом, і зображення фігури в шалі, схилилася над могилою дитини, неможливо було пояснити.

У той час Kodak вивчив і протестував фотографію і негативи, але не зміг знайти нічого, що могло б пояснити або спростувати побачене.

Тепер, 35 років по тому, жінка на ім'я Кассі Алексіс Лан зробила останній знімок під час екскурсії по місту.

Це була перша фотографія Сью Ховард Харді, зроблена в 1987 році
Це була перша фотографія Сью Ховард Харді, зроблена в 1987 році

На зображенні зображена жінка в одязі 19-го століття, що йде по кладовищу з опущеною головою, і пані Лан сказала: "Я зробила це фото, коли наш гід розповідав нам про жінку на ім'я Сью Ховард Харді. Якщо ви погуглите її ім'я, ви знайдете її фотографію з 80-х в такому ж білому платті".

Майже кожен Ghost Tour в Чарльстоні зупиняється біля воріт кладовища, щоб розповісти історію Сью Ховарда Харді.

Як правило, вони пропонують копію фотографії 1987 року відвідувачам туру для роздачі та вивчення.

Ворота церковного кладовища, де на камеру потрапив привид Сью Ховард Харді
Ворота церковного кладовища, де на камеру потрапив привид Сью Ховард Харді

Але вони пропонують одну відмову від відповідальності, з численними повідомленнями про те, що у вагітних жінок виникають проблеми після поводження з фотографією.

Деяким здавалося, що вони задихаються, інших нудило.