Обвуглені останки супер'яхти Rendezvous вартістю 6 мільйонів фунтів стерлінгів витягли з води краном після того, як судно залишилося затопленим.

Відповідну публікацію розмістили на порталі "DailyStar"

85-футова яхта була знищена пожежею і затонула на дні гавані Торки 28 травня.

Судно під назвою Rendezvous під час руйнівної пожежі мало на борту 8000 літрів палива.

Дим піднімався блакитним небом над головами Девон, що засмагали в приморському місті.

Популярні новини зараз
Ірина Білик осоромилась з фонограмою в благодійному гастрольному турі з Олегом Скрипкою та Асією Ахат: народна артистка співала не в попад Після гучного інтерв'ю з Дьоміним, з Німеччини, Бабкін вирішив нагадати, звідки родом: "Робимо перекличку" Загроза взяття в облогу Миколаєва: стало відомо про скупчення 25 тисяч російських військ Головне за ніч, 7 серпня: Ердоган став на бік путіна, Дорофєєва показала волохатість, а добровольці з Кореї прийдуть в Україну
Показати ще

Після інциденту адміністрація гавані Торбей працювала зі спеціалізованою компанією з видалення уламків.

Заключні приготування до рятувальної операції було проведено водолазами у понеділок, перш ніж судно остаточно підняли на поверхню за допомогою крана в середу вдень.

85-футове судно було витягнуте з гавані Торки
85-футове судно було витягнуте з гавані Торки

Один із спостерігачів сказав: «Ззаду та спереду судна були обмотані ременями, щоб закріпити його, і його щойно підняли на поверхню, звідки його відвезуть. Задля справедливості треба сказати, що яхта була не в кращому стані і виглядає повністю зруйнованою. Не думаю, що найближчим часом на ній хтось плаватиме».

Після того, як рятувальна операція буде успішно завершена, почнеться ремонт пірсу Принцеси, перш ніж його знову відкриють для публіки.

У день пожежі полум'я перерізало швартовний канат човна, і розкішна яхта, що палала, дрейфувала по гавані до пірсу Принцеси і підпалила частину дерев'яного настилу пірсу.

Причал та набережні гавані були евакуйовані, оскільки пожежники боролися з полум'ям.

Через кілька годин після того, як він вперше загорівся, Rendezvous затонув поряд з пірсом, і навколо нього були встановлені спеціальні бонові загородження, щоб запобігти витоку забруднення.

Яхта перевозила 8000 літрів палива, коли спалахнуло сильне полум'я
Яхта перевозила 8000 літрів палива, коли спалахнуло сильне полум'я

Тепер для завершення робіт із порятунку уламків прибула спеціалізована баржа.

Після того, як водолази спустилися вниз, щоб перевірити корабель, що затонув, під корпус пропустили стропи, і великий кран підняв корпус на поверхню.

Сила пожежі видно по залишках яхти.

Його надбудова, розкішні каюти та підвісний місток повністю зникли, залишивши лише обвуглений та погнутий корпус.

Нагадаємо, у мережі показали, як виглядають елітні яхти Абрамовича та Ахметова.