Експерт проаналізував моторошні кадри, які зняв рибалка, який пливе річкою в Техасі. На кадрах видно, як істота піднімається рачки на березі.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «DailyStar»

На відміну від більшості можливих зустрічей з невловимими криптоїдами, такими як йєті, тварина була зафіксована на камеру - вона ховалася у високій траві на іншому березі річки.

Особи рибалок, які знімали істоту, не встановлено, але відомо, що їхні кадри були записані в Сан-Беніто, Техас, США.

Коли пара плавно рухається по воді, можна побачити фігуру, яка, здається, п'є з річки на чотирьох ногах.

Популярні новини зараз
Медики розрізали та з'їли чоловіка-пацієнта просто на лікарняному ліжку: фото опинилися в мережі та змусили нервувати всіх У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам Збирала гроші на дрон, а живе в будинку за 55 мільйонів: колишню дружину олігарха Ярославського помітили в Лондоні Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

«Якого хріну, це собака чи що?» - запитує оператор.

Потім істота, здається, помічає людей, які спостерігають за нею, і піднімається на задні лапи.

Рибалки не могли зрозуміти, на що вони дивилися: скрін з відео
Рибалки не могли зрозуміти, на що вони дивилися: скрін з відео

Приголомшений, чоловік вигукує: «Чорт забирай, я зняв це на відео».

На задньому фоні чути, як його друг питає: «Що, чорт забирай, що це був за чувак?»

Постать швидко зникає за травою, а чоловіки продовжують виражати своє здивування.

Десятки глядачів стікалися до розділу коментарів, щоб висловити свої думки, а деякі припустили, що це був «собачник» — міфічна істота, описана як напівлюдина-напівсобака.

Але дослідник снігової людини тепер стверджує, що це може бути зовсім інша істота.

Автор книги "Звірі світу" Енді МакГрат спробував докопатися до суті лякаючих історій, що передаються з покоління в покоління, що описують двоногого монстра зростом 5 футів 8 дюймів.

Експерт з йєті Енді МакГрат прокоментував дивні кадри
Експерт з йєті Енді МакГрат прокоментував дивні кадри

Коментуючи відео, зняте в Техасі, Енді сказав Daily Star: «Ці кадри, хоч і переконливі, але їх досить важко судити. Відстань, на якій істота знаходиться далеко від свідків, унеможливлює точне впізнання обману або голодної людини-вовка. Тим не менш, я б додав, що реакція свідків здається досить природною, хоча, знову ж таки, я б зіставив це з їхньою явною відсутністю страху, що саме по собі можна було б пояснити їхнім почуттям безпеки».