Олександра Музнікаса було ув'язнено на чотири роки після того, як було вирішено, що він не виявив належної обережності - він дозволив Євгенії Леонтьєвій зробити фатальний стрибок.

Відповідну посаду розмістили на порталі «DailyStar»

Інструктора Олександра Музнікаса засуджено на чотири роки у зв'язку з трагічною загибеллю 33-річної Євгенії Леонтьєвої.

Суд у Казахстані почув, як її чоловік Олександр Ткаченко пережив жах, побачивши, як на його очах убивають дружину.

Він сказав: «Моя дружина була розчавлена ​​на моїх очах».

Популярні новини зараз
Головне за 17 серпня: розставання Горбунова, приїзд Ердогана до Зеленського, стрілянина в лікарні та насолода Каменських Серпневі ціни на вершкове масло та рослинну олію боляче вдарили по гаманцях: де можна купити ці продукти найдешевше Здорожчали комунальні послуги: які суми українці побачать у платіжках за газ, світло, опалення та водопостачання Популярна крупа встановила новий ціновий рекорд: дозволити собі зможе не кожен
Показати ще

Євгенія Леонтьєва розбилася на смерть внаслідок нещасного випадку
Євгенія Леонтьєва розбилася на смерть внаслідок нещасного випадку

Мати трьох дітей відпустила свою подругу першою, і цей «вільний політ на мотузці» вдався, повідомили суду в Караганді, Казахстан.

Свідки кажуть, що Євгенія виглядала «наляканою», але вони чули, як інструктор підштовхував її до стрибка.

Потім на жахливому відео видно, як вона стрибає з даху відразу після того, як чоловік Олександр Ткаченко сказав їй: «Я люблю тебе».

Згідно з повідомленнями, вона вдарилася об землю і врізалася в залізний паркан через те, що мотузка, що підтримує, не була належним чином закріплена на дереві.

Її чоловік спостерігав, як розгортається трагедія
Її чоловік спостерігав, як розгортається трагедія

На даху пролунали крики, а спостерігачі внизу кинулися їй на допомогу після жахливого падіння. Поперечна мотузка не витримала.

Згідно з місцевими повідомленнями, чоловік упав на землю, коли вона впала.

Вважається, що він тримав страхувальну мотузку, яка мала бути прикріплена до дерева, і був збитий з ніг силою її падіння, потягнувши за незакріплену мотузку.

Скорботний чоловік сказав: «Я прийшов підтримати дружину. Дружину розчавило на очах — я був у шоці та паніці. Очевидно, що винний працівник. Вони не координували своїх дій. Інструктор не глянув униз, щоб переконатися, що мотузка прив'язана. Я нікому цього не бажаю, і він мусить відбути термін у в'язниці. Це, звичайно, не поверне мені мою дружину та матір моїх дітей…».

Її чоловік спостерігав, як розгортається трагедія
Її чоловік спостерігав, як розгортається трагедія

Жінка отримала перелом черепа та черепно-мозкову травму, а також множинні переломи правої половини тіла.

Її терміново доправили до лікарні, але вона померла, коли хірурги намагалися її врятувати.