Десятки молодих людей увірвалися до популярного ресторану та поліція зараз вивчає відеозапис інциденту з камер відеоспостереження.

Відповідну посаду розмістили на порталі «DailyStar»

Банда з приблизно 50 молодих людей здійснила наліт на філію гіганта фаст-фуду на Кламбер-стріт у Ноттінгемі в неділю ввечері (21 серпня) о 9-й годині вечора.

Поліція повідомила, що семеро підлітків вкрали їжу з кухні, і безалкогольні напої також, повідомляє Nottinghamshire Live.

У соціальних мережах з'явилися кадри інциденту, які, за словами поліції, зняли члени групи.

Популярні новини зараз
З наступного року без грошей: кому можуть призупинити виплату пенсій Перших біженців уже відправили: одна з країн розпочала масову депортацію українців Польща змінила правила в'їзду для українців Терміново перевіряйте свої гаманці: Нацбанк вилучає з обігу низку купюр
Показати ще

McDonald's
McDonald's

Повідомляється, що близько 20 членів банди залишилися у ресторані та погрожували та ображали персонал.

Представник поліції Ноттінгемшир заявив: "Ми дуже серйозно ставимося до цього інциденту. Це комерційна крадіжка зі зломом, оскільки група пробралася за прилавок підприємства та вкрала їжу та безалкогольні напої".

Офіцери також сказали, що той самий гурт, як повідомляється, збирався біля іншої філії McDonald's у Ноттінгемі на Мілтон-стріт близько 22:00, але нічого не було взято.

Буйні підлітки у Макдональдсі: скрін з відео
Буйні підлітки у Макдональдсі: скрін з відео

Вважається, що групі від 14 до 16 років, вони одягнені в спортивні штани, капелюхи та кепки.

Поліція відвідала обидва магазини McDonald's, але на момент прибуття поліцейських група зникла.

"Жодних арештів ще не проводилося, але ми працюватимемо з McDonald's на Кламбер-стріт і проведемо розслідування з камер відеоспостереження, щоб знайти винних", — продовжив представник поліції.

Як раніше повідомляв портал "Знай", фанатка McDonald's пролізла через вікно, щоб приготувати собі їжу.

Нагадаємо, тато знаходить мертву жабу, що звисає з бургера McDonald's.