Чи можна виглядати на половину свого віку? Ймовірніше за все! І 49-річна Лю Елін з Китаю – живий доказ цього.

Китаянка, яка майже не користується макіяжем і котрій вже скоро 50 років, виглядає так, що незнайомі люди сприймають 22-річного сина Елін за її бойфренда.

Без зморшок навколо очей і зі сяючою шкірою та підтягнутим спортивним тілом Лю приголомшує людей своєю зовнішністю.

"Люди часто шоковані, коли дізнаються, що мені майже 50. Всякий раз, коли я десь в магазині називаю людям свій реальний вік, мене обступає натовп. Усі хочуть дізнатися мої секрети", - цитує слова Лю Елін видання ВoredPanda.

Так в чому ж її секрет? Регулярні фізичні навантаження протягом трьох десятиліть. "Я плаваю в озері і кожен день займаюсь важкою атлетикою. Моє улюблене заняття - плавання на свіжому повітрі взимку", - каже китайська красуня.

Популярні новини зараз
Росіяни побоюються через майбутній День Незалежності, адже можуть не вижити: "Показову кару хочуть" Українські олігархи об'єдналися у батальйон "Монако": казино, яхти, вечірки та інші розваги на узбережжі Земфіра підірвалася на міні у Донецьку Вбита горем дружина Віталія Кличка не подає виду після звістки про розлучення: чим займається Наталія
Показати ще

Також Лю відома своїми подвигами. Вона перепливла річку Янцзи в Китаї та Хан в Південній Кореї. У березні 2016 року без зупинки перетнула Малаккську протоку, довжина якої 12 км. На це Лю Елін затратила всього чотири години. Вражає, чи не так?

Сьогодні у супер-молодої 49-річної мами більше 75 тисяч підписувачів на китайському соціальному медіа-сайті Weibo. Лю Елін каже, що відчуває себе на 15 років, мріє подорожувати світом та залишатися красивою до 80-ти років.