1. Подумайте про свою поточну ситуацію. На якому рівні ви зараз перебуваєте? Задайте собі питання: чи дійсно ви заслуговуєте підвищення зарплати? Хіба я вклав в компанію стільки зусиль, що вона повинна повернути мені що-небудь назад?

2. Подивіться на свої цілі. В якому напрямку ви рухаєтеся? Вам потрібно більше грошей або більше вільного часу? Відомо, що для більшості з нас - це гроші, але для чого вони потрібні? Вам потрібно оплачувати витрати, чи не так? Якщо ваша компанія може дати вам те, що ви хочете, то ви повинні прямо попросити про це. Може бути, те, що вам насправді потрібно - це службовий автомобіль або стільниковий телефон.

3. Підготуйтеся! Не поспішайте йти завтра вранці в офіс свого боса кричачи і вимагаючи більше грошей. Підготовка є ключовим елементом при з'ясуванні питань підвищення зарплати. Ви повинні підготувати полі перед битвою. Будьте помітні, допомагайте своїм колегам, беріться за деяку додаткову роботу, відвідайте кілька семінарів. Коротше: уявіть себе у вигідному світлі.

Популярні новини зараз

Як виглядає подружка Андрія Богдана: дівчина сірого кардинала України затьмарить Олену Зеленську

Притула різко заткнув рота Мураєву: "У мене дружина з Донецька"

Зеленський зміг витягти 15 моряків з пазурів Путіна, Україна завмерла в очікуванні

Кароль без ліфчика показала реальний розмір грудей: "Які глибокі очі"

Показати ще

4. Зберіть всі ваші аргументи разом. Вам потрібні причини, засновані на професіоналізмі, для того, щоб переконати свого боса в тому, що ви заслуговуєте підвищення зарплати. Ось як варто підійти до осмислення своїх аргументів: що, ви зробили (або зробите) таке, що принесе користь вашому босові або вашої компанії? Не починайте нити про свою сім'ю, дітей і так далі. Вашого начальника це не хвилює.

5. Подумайте, чи є поточний момент підходящим. Є такі моменти і періоди, коли вам краще навіть і не думати з'ясовувати питання про підвищення зарплати (компанія скорочує чисельність співробітників або втратила гроші, ваш бос розлучається і так далі). Чекайте потрібного моменту. Ваша компанія отримала більш високий прибуток, ніж в минулому році? Є інші люди навколо вас які отримують підвищення по зарплаті? Чи були у вас за останні місяці якісь вражаючі результати?

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, як подолати хронічну втому.