1. Подумайте, чим саме ви покриваєте свого колегу. Існує різниця між тим, щоб підтримувати члена вашої команди, і дозволяти йому лінуватися. Якщо ви постійно покриваєте працівника, то це може зайти настільки далеко, що ви не помітите що робите.

2. Оцініть, як, покриваючи колегу, ви впливаєте на свою роботу і особисте життя. Якщо ви працюєте додаткові години, намагаючись зробити його і свою роботу, постійно вибачаєтесь за нього і брешете, то ви вже зазнали негативних наслідків, покриваючи співробітника.

3. Зрозумійте, що стрес впливає на якість вашої роботи і особисте життя.Грунтуючись на чесної оцінки ситуації, прийміть рішення припинити покривати вашого колегу і працювати через нього. Пора цій людині напружитися або знайти щось інше, на що він буде витрачати час.

Популярні новини зараз

Зеленський підписав указ про військову службу: що потрібно знати призовникам

Головне за ніч: Зеленський "рубає голови", штрафи за мовний закон, загибель кандидата у депутати і таємниця глави АП

Притула різко заткнув рота Мураєву: "У мене дружина з Донецька"

Від трьох тисяч кожному: пенсіонерам роздадуть додаткові гроші у липні

Показати ще

4. З цього моменту намагайтеся розмовляти з працівником прямо, але ввічливо. Наступного разу, коли він прийде до вас з наполовину виконаної працюй, чекаючи, що ви закінчите її, вкажіть рукою на стілець або запросіть в кімнату для переговорів, і скажіть: “Присядь. Нам треба поговорити."

5. Скажіть йому, що більше не можете покривати його низьку продуктивність і недотепність. Намагайтеся судити на його поведінку, а використовуйте приклади шкоди, завданої вам, щоб пояснити причину вашої відмови від виконання роботи за нього.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив про топ-10 найгарячіших фото зірок в Instagram.