1. Дізнайтеся, з яких інгредієнтів варять пиво. Історія пивоваріння дуже захоплююча, в книгах або в інтернеті ви знайдете безліч цікавих розповідей любителів цього напою. Пошукайте книги на цю тему в розділі "Напої" в місцевій бібліотеці або в книжковому магазині. Поки ж, в двох словах, пиво – результат ферментації продуктів бродіння зернових, зокрема, ячменю, збагачений хмелем. У різних країнах до "чистоті" пивоваріння ставляться з різним ступенем суворості.

2. Дізнайтеся, які бувають види пива. Існують чотири основні категорії пива, а саме: ель, портер і стаут (поверхневого бродіння), лагер (глибинного бродіння), пшеничне пиво (поверхневого бродіння) і ламбік (безконтрольного бродіння). Вид пива в значній мірі визначає його смакові властивості.

3. Пробуйте різні сорти. Замість того, щоб обґрунтувати свою нелюбов до пива тим, що вам не сподобалася якась його різновид або навіть марка, будьте готові розширити свій кругозір, спробувавши кілька сортів. Неможливо вказати на найкраще пиво в рамках однієї статті, крім того, той сорт, який може сподобається саме вам, іншим може бути зовсім не до смаку. Тим не менш, можна підказати вам основні напрямки, слідуючи якому ви будете розуміти, що конкретно ви шукаєте і які сорти ви збираєтеся спробувати, щоб відчути всі пивне різноманітність.

Популярні новини зараз

ПриватБанк роздає дані українців, як на ярмарку: новий номер вже не допоможе

Олег Винник вирішив розлучитися: "Ми виявилися занадто різними"

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Показати ще

4. Спробуйте міцного пива. Це може стати цікавим відкриттям для вас, особливо якщо до цих пір ви пробували слабкі підсолоджені варіанти, орієнтовані на масового покупця. Можливо ви вирішите, що повноцінний смак пива не так вже й поганий, особливо якщо раніше ви не були в захваті від цього напою.

5. Спробуйте також легкі сорти, такі як Kolsch, Dortmunder і Pilsners, а також світлий ель. Як правило, вони характеризуються зниженим вмістом алкоголю, низькою калорійністю і невираженим ароматом. Переконайтеся, що пиво охолодженим і не знаходилось на світлі. Вплив світла руйнує смакові властивості світлого пива, його просто неможливо буде пити.

Нагадаємо, автор блогу DaiFiveTop склав черговий топ, присвячений жіночих звичок, які дратують чоловіків.

Як повідомляв Знай.uа, не так давно експерти визначили найбільш небезпечні для здоров'я звички, які також є найпоширенішими.

Також Знай.uа, писав, що для більшості людей скандал або сварка - величезна емоційна витрата. Але є персонажі, які не уявляють своє життя без подібних подій і тільки негативні емоції здатні тримати їх в тонусі. Астрологи склали список найскандальніших знаків Зодіаку.