1. Подивіться на карті альтернативні маршрути. Знайдіть хоча б два додаткових шляхи, по яким ви зможете дістатися до місця призначення. Краще всього запастися п'ятьма варіантами (навіть якщо деякі з них відрізняються хоча б однією вулицею).

2. Спробуйте їздити по альтернативних маршрутах. Робіть це в ті дні, коли знаєте, що можна трохи спізнитися, якщо раптом з'ясується, що їхати цим маршрутом довелося довше. Найважливіше вийти з будинку на стільки, скільки ви зазвичай виходьте на роботу. Якщо ви вийдіть раніше, то можете помилково подумати, що цей маршрут виявився коротшим, хоча, насправді, це просто через те, що дороги були менш переповнені в цей конкретний момент (як і більшість маршрутів, у будь-якому випадку, дивіться наступний пункт).

3. Грайте з часом. Якщо на маршруті, яким ви зазвичай рухаєтеся, часто виникають затори, то поговоріть зі своїм начальником про можливості зрушити час початку і закінчення робочого дня. Іноді, зрушення в одну годину, може істотно зменшити час, проведений в транспортному засобі.

Популярні новини зараз
Україна подала заявку на пришвидшене приєднання до НАТО: Володимир Зеленський зробив термінову заяву У "Нафтогазі" дали пораду українцям, як вигідніше споживати газ та платити менше Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя: "У нас немає нічого" Через борги за комуналку заберуть майно: хто може залишитися ні з чим
Показати ще

4. Перш ніж вийти з дому, поцікавтеся ситуацією на дорогах. Дану інформацію можна отримати на радіо, в новинах та інтернеті. Як тільки ви виїхали, продовжуйте слухати звіти про ситуацію на дорогах по радіо.

5. Використовуйте GPS пристрій з оновленням даних про ситуацію на дорозі, під час поїздки. Зазвичай, це пристрій коштує менше$ 200, а деякі вимагають додаткових абонентських витрат. Звіт споживачів за 2008 рік показав, що моделі Garmin Nuvi 265T і Garmin Nuvi 265 WT є найбільш якісними, хоча і містять текстові рекламні бновления. Додаткові фактори, які необхідно розглянути, це простота використання, розмір екрану і озвучення назв вулиць.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, як звичайна "кола" позбавляє від іржі.