1. Правильно організуйте простір для роботи і друку. Для друкування вам необхідно зручний, добре освітлене і добре провітрюване приміщення. Друкувати потрібно, безумовно, за столом чи партою, а не на колінах. Комфортне положення відіграє дуже важливу роль, якщо ви хочете працювати протягом тривалого періоду часу. Переконайтеся, що всі ці складові в нормі, перш ніж просуватися далі.

2. Займіть правильне положення. Правильне положення тіла для набору тексту – сидячи, спина пряма, ноги на ширині плечей, стопи притиснуті до підлоги. Зап'ястя повинні знаходитися на одному рівні з клавіатурою, щоб пальці спокійно вигиналися дугою над клавішами. Голова має трохи нахилятися вниз, коли ви дивитеся на монітор, а очі повинні знаходитися на відстані 45-70 сантиметрів від екрана.

3. Не нахиляйтеся. Важливо слідкувати за поставою, щоб ви не починали сутулитися в процесі роботи. Зберігайте поставу і положення тіла правильними, щоб уникнути болю в зап'ястях, адже це сповільнить вас і порушить ритм друку. Не сутульте плечі і спину, намагайтеся залишатися в розслабленому, але вертикальному положенні.

4. Ознайомтеся з клавіатурою. У більшості клавіатур однакове розташування клавіш, яке називається QWERTY, по клавішах, які йдуть першими зліва у верхньому ряду буквених клавіш. На багатьох клавіатурах, крім буквених клавіш, також є різні кнопки з різними функціями.

5. Ознайомтеся з клавіатурою. У більшості клавіатур однакове розташування клавіш, яке називається QWERTY, по клавішах, які йдуть першими зліва у верхньому ряду буквених клавіш. На багатьох клавіатурах, крім буквених клавіш, також є різні кнопки з різними функціями.

Популярні новини зараз

Меган Маркл бігала на побачення до принца Гаррі в супермаркет: "Робили вигляд, що не знаємо один одного"

Натовп "безмасочників" і відсутність дистанції: Онуфрій влаштував у Харкові антикарантинну літургію

Сумний Дзідзьо поскаржився на зраду і бруд, українці не оцінили - "Бери приклад з Винника!"

Go_A отримали потужну підтримку від конкурентів на Євробаченні: "Удачі Україні!"

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив про найбільш глибоких озерах планети.