1. Правильно організуйте простір для роботи і друку. Для друкування вам необхідно зручний, добре освітлене і добре провітрюване приміщення. Друкувати потрібно, безумовно, за столом чи партою, а не на колінах. Комфортне положення відіграє дуже важливу роль, якщо ви хочете працювати протягом тривалого періоду часу. Переконайтеся, що всі ці складові в нормі, перш ніж просуватися далі.

2. Займіть правильне положення. Правильне положення тіла для набору тексту – сидячи, спина пряма, ноги на ширині плечей, стопи притиснуті до підлоги. Зап'ястя повинні знаходитися на одному рівні з клавіатурою, щоб пальці спокійно вигиналися дугою над клавішами. Голова має трохи нахилятися вниз, коли ви дивитеся на монітор, а очі повинні знаходитися на відстані 45-70 сантиметрів від екрана.

3. Не нахиляйтеся. Важливо слідкувати за поставою, щоб ви не починали сутулитися в процесі роботи. Зберігайте поставу і положення тіла правильними, щоб уникнути болю в зап'ястях, адже це сповільнить вас і порушить ритм друку. Не сутульте плечі і спину, намагайтеся залишатися в розслабленому, але вертикальному положенні.

4. Ознайомтеся з клавіатурою. У більшості клавіатур однакове розташування клавіш, яке називається QWERTY, по клавішах, які йдуть першими зліва у верхньому ряду буквених клавіш. На багатьох клавіатурах, крім буквених клавіш, також є різні кнопки з різними функціями.

5. Ознайомтеся з клавіатурою. У більшості клавіатур однакове розташування клавіш, яке називається QWERTY, по клавішах, які йдуть першими зліва у верхньому ряду буквених клавіш. На багатьох клавіатурах, крім буквених клавіш, також є різні кнопки з різними функціями.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 15-21 липня для всіх знаків Зодіаку: здійснення бажань Риб, відсутність зв'язку Скорпіонів та радість Раків Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив про найбільш глибоких озерах планети.