1. Виберіть час. Більшість людей найлегше переконати після висловлення подяки, тому це чудовий момент, щоб попросити про послугу. Зробіть це після того, як подякуйте когось.

2. Дайте людині стимул. Існує три базових типів стимулу, про які ви повинні знати. Якщо вам відома аудиторія, ви виберіть найбільш ефективний з них

3. Дайте щось людині. Ви ж знаєте всіх тих людей у торговельних центрах, які пропонують вам пробники лосьйону і, можливо, уникаєте їх, як чуми. Це не просто засіб продати товар, але це і те, що змушує відчувати себе винуватим, якщо ви купите цей товар. Ви можете зробити це більш хитрим способом!

Популярні новини зараз
Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Навіть до ПФУ йти не потрібно: кому автоматично призначать доплати до пенсії у серпні Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше
Показати ще

4. Переконайте чоловіка, що це "йому" прийшла в голову ідея. Впровадження ідеї в голову людини – це дуже складний процес переконання, але один з найбільш ефективних. Замість того щоб говорити прохання навпростець, ви можете для початку обіграти ситуацію. Таким чином, людині самому прийде в голову ідея.

5. Звертайте увагу на бажання інших. Факт полягає в тому, що всі ми різні. Деяким людям підходять економічні стимули, а деякі відповідають на моральні стимули. Є люди, яких не хвилює нічого. Щоб переконати людину, прислухайтеся до його власних потреб і зверніть увагу на те, що він хоче. Якщо ви запропонуєте йому те, що він дійсно хоче, ви зможете переконати його.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив про кращих лайфхаков для автомобілістів.