1. Як можна швидше налагодьте стосунки з кішкою. Для встановлення хороших відносин у першу чергу необхідно дати зрозуміти тварині, що ви бажаєте йому добра. Для дружніх взаємин в подальшому важливо привчити кошенят до людському суспільству з самого раннього віку.

2. Будьте терплячі з більш старшими кішками. Якщо у вас доросле тварина, не втрачайте надію налагодити з ним хороші стосунки. Це цілком можливо. Щоб подружитися з кішкою будь-якого віку, потрібно пройти довгий шлях, заповнений позитивним спілкуванням. Соціалізація дорослих тварин вимагає набагато більше часу і терпіння. У цьому випадку також застосовуються методи, описані в цій статті, проте знадобиться значно більше часу для того, щоб кішка звикла до вас і прийняла ваше товариство.

3. Створіть для свого вихованця комфортні умови. Кішка не захоче встановлювати з вами більш тісні відносини, якщо не буде відчувати себе затишно і безпечно. Поселивши в будинку кішку, створіть їй спокійні, комфортні і безпечні умови. Простежте, щоб у кішки були зручні місця для лежання. Можна встановити їй котяче дерево, на якому вона буде відчувати себе в безпеці.

Популярні новини зараз

На Франківщині схопили кривавого кілера - розстріляв жертву, прикрившись чужим ім'ям

Курс долара до 2021 року - як зміниться вартість валюти по відношенню до гривню, фінансовий прогноз

Киян виженуть зі смердючих маршруток

На київському вокзалі двоє вбивць страшно розправилися з чоловіком - ножем по горлу, і з кручі

Показати ще

4. Дотримуйтесь дистанцію. Не діставайте тварині, весь час нависаючи над ним. Зберігаючи спокій і дотримуючись відповідну дистанцію, ви дасте зрозуміти кішці, що не погрожуєте їй, і вам не слід боятися. Це особливо важливо у разі дорослих тварин, які звикли до людському суспільству. Приділяючи тварині занадто багато уваги, ви принесете більше шкоди, ніж користі. Дочекайтеся, поки кішка звикне до вас.

5. Пестіть вихованця лише коли він сам хоче цього. Кішки легко перевозбуждаются, і тварина може обуритися і спробувати захиститися, якщо ви спробуєте приголубити його без його згоди. Намагайтеся викликати у свого вихованця м'яку, стійку прихильність, а не неспокій чи страх. Ніжно погладьте кішку, якщо вона треться про вас. Коли тварина треться про вас, воно виявляє тим самим свої дружні почуття. Погладьте його у відповідь, зміцнивши дружні відносини.

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, де, з ким і коли цілуються політики.