Навіть одна дитина – це велика робота, на якій доводиться працювати практично цілодобово. Як же зі своїми обов'язками справляється жінка, яка народила 11 дітей? Читайте в матеріалі Clutch.

Двійнятами та трійнятами вже давно нікого не здивуєш. У цій добірці ти дізнаєшся про матусь, які за один день створили собі цілий виводок дітей.

  1. Ідентичні 14-річні близнюки Меган, Сара, Кендра і Каллі Дерст стали знаменитими ще в 6 років, а зараз знімаються в реаліті-шоу про своє життя.

  1. Найвідоміший, перший і єдиний випадок народження п'ятьох однояйцевих близнюків — канадська сім'я Дионн. Дівчатка народилися в 1934-му році і довгі роки були пам'яткою провінції Онтаріо в Канаді. Однак, підвищена увага з боку преси зіпсувала життя дівчаток і їхні долі так і не склалися.

  1. У 2013-му році в Солт Лейк Сіті народилася пятернята — 3 дівчинки і 2 хлопчики. Вагітність настала природним шляхом.

Популярні новини зараз
Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК В Україні підвищать ще один комунальний тариф Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон
Показати ще
  1. 33-річна Надя Сулиман в 2009-му році народила відразу вісьмох близнюків — двох дівчаток і шістьох хлопчиків. Це перший випадок, коли при народженні вісьмох дітей вижили всі. Надя після цього стала майже знаменитістю через свою схожість з Анджеліною Джолі і пристрасті до пластичних операцій.

  1. 10 – ця цифра до недавніх пір була найбільшою кількістю дітей, народжених за одну вагітність. У 1946-му році в Бразилії народилися 8 дівчаток і 2 хлопчики, також відомі випадки народження такої кількості дітей у Китаї в 1936-м і в Іспанії в 1924-му році. Відомостей про те, чи вижили діти, немає.

  1. 42-річна мешканка індійського міста Райлі Марія Фернандес за 37 хвилин, природним шляхом, народила 11 дітей. Всі — абсолютно здорові хлопчики, шестеро з яких ідентичні близнюки. Цей феномен занесений в книгу рекордів Гіннеса. Таким чином, на сьогодні 11 дітей, народжених від однієї вагітності, — абсолютний рекорд.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", зовсім скоро повинна вийти нова Книга рекордів Гіннеса. Всі ми знаємо, що в ній записані найвидатніші досягнення людства. І щороку вони оновлюються, адже ми не стоїмо на місці. І ось, ми пропонуємо вам подивитися на останні найдивніші світові рекорди Книги Гіннеса.