Незвичайний інцидент стався в китайському місті Яньчен, що в провінції Цзянсу. Величезний буйвол вагою у 600 кілограм увірвався в магазин і розгромив в ньому все.

Відео з камер спостереження опублікували в Youtube. Буйвола купив м'ясником, але той втік від свого нового господаря і пробрався в супермаркет. Тварина почала громити полки з товарами і нападати на покупців.

Деяким дісталося дуже сильно. Шестеро відвідувачів отримали травми. Деяких з них довелося виносити на ношах. Серед травмованих була і вагітна жінка. Медики госпіталізували постраждалих, але про характер травм жертв буйвола поки нічого невідомо.

Втихомирити тварина не вдавалося. Поліцейським довелося застрелити його. Правоохоронці з'ясовують обставини інциденту і винуватця.

Популярні новини зараз
Потрібно готуватися до трьох варіантів: школярів переводять на новий формат навчання Оновився ключовий показник для розрахунку пенсій: як вплине на виплати Пенсіонерів взялися розселяти з будинків: що відбувається "Блекаутні" виплати: українцям готують нову грошову допомогу
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, життя диких тварин неймовірно насичене й веселе. Свідченням тому стали знімки, які зробила фотопастка, встановлена ​​в лісі.