Якщо ти постійно перебуваєш в думках про свої зайві кілограми, підшукуєш нову дієту і рахуєш калорії то, можливо, твій безневинний інтерес до схуднення перетворився в серйозну проблему в харчовій поведінці. Передає Clutch.

Хоча у багатьох проблеми з харчовою поведінкою асоціюються виключно з анорексією і булімією, насправді їх може бути неймовірно багато. І не завжди за зовнішнім виглядом людини можна визначити, чи страждає вона подібного роду розладом.

Ти незадоволена своєю фігурою

Один з перших дзвіночків розладу харчової поведінки - це невдоволення власним тілом. Все починається з критичного погляду в дзеркало і думки - "У мене дуже товсті ноги".

Потрібно пам'ятати, що кожна людина, як би це банально не звучало, по-своєму гарна. Те, що в нашому суспільстві вважається негарним нав'язано індустрією краси. Допомогти в цьому питанні допоможуть заняття спортом і робота з психологом.

Популярні новини зараз

Як виглядає подружка Андрія Богдана: дівчина сірого кардинала України затьмарить Олену Зеленську

Схід кривавого місяця 17 липня: онлайн-трансляція затемнення нічного світила

Місячне затемнення з 16 на 17 липня: яким знакам Зодіака буде непереливки

Від трьох тисяч кожному: пенсіонерам роздадуть додаткові гроші у липні

Показати ще

Ти соромишся їсти і пити на людях

Небажання їсти на людях може бути пов'язано з тим, що ти боїшся, що інші подумають про тебе. Можливо, ти вважаєш, що тебе будуть засуджувати за те, що ти їси "занадто багато" або "занадто неправильно". Краще розібратися в цьому питанні глибше, адже харчування - це твоя особиста справа і ніхто не має право тебе за це засуджувати.

Ти відчуваєш постійну слабкість і запаморочення

Довгострокове голодування може принести незворотну шкоди для організму. Воно може призвести до проблем з практично усіма органами людського тіла і, я не дивно, в наслідку викликати ожиріння.

Твоя вага неадекватна для зросту і віку

Причиною цього може бути неймовірно довгий ряд захворювань, тому обов'язково перевір свій індекс маси тіла. Це не ідеальний показник, але він хоча б приблизно покаже, наскільки ти близька до норми.

Ти постійно на дієті

Якщо ти зважуєш їжу, можеш в думках підрахувати скільки калорій в яблуці, знаєш напам'ять усі дієти - це розлад. І не потрібно переконувати себе в тому, що все нормально. Стежити за раціоном потрібно, але не тоді, коли це перетворюється в одержимість.

У тебе порушений цикл

При сильному переборі або недобір ваги менструація перестає бути регулярною. Якщо місячні не приходять вже кілька місяців краще звернутися до фахівця.

Ти не відчуваєш голоду і можеш забути поїсти

Людина може ігнорувати сигнали організму свідомо, але якщо довго ігнорувати його потреби він почне бунтувати. Тоді порушиться сам процес розпізнавання почуття голоду і насичення.

Якщо тобі підходить хоча б один з пунктів цього списку обов'язково звернися до фахівця.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", звичайно, про хворобливу худорлявість (анорексія) ми чуємо не так часто, як про ожиріння. Однак ця хвороба не менше (скоріше навіть більше) небезпечна.

Інтернет сколихнула жахлива історія українки - Каті з Харкова, вага якої зараз становить всього 23 кілограми, повідомляє в Facebook волонтер Діана Ставська. А причиною доведення себе до такого стану стала відмова в Центрі зайнятості.