Як повідомляє Clutch.ua Луна Джарвіс з Норфолка, Англія, навчається в Університеті Лінкольна. У звичайний ранок вона прокинулася від дивного поколювання на обличчі. Потім Луна різко знепритомніла. Прийшовши до тями, дівчина звернулася за допомогою до лікаря в університеті, однак він за зовнішнім виглядом визначив, що з нею все добре.

«Я відчула, як почала падати, і я просто подивилася на свого друга і сказала: «Допоможи». Це було дійсно страшно».- згадує Луна. «Я намагалася відкрити рот, але це не спрацювало. М'язи обличчя не рухалися, мозок потьмарився, він помирав. І я відчула, ніби лечу вгору, як повітряний змій».

Коли Луні стало погано вдруге, вона викликала швидку допомогу. Медики не змогли повірити, що у такої молодої дівчини може бути інсульт. Вони оглянули її і на всяк випадок відвезли в лікарню.

Луна знепритомніла вже втретє, але вже в лікарні. Раптово лікарі заявили, що вона просто дуже п'яна. А до того моменту, коли до докторів нарешті дійшла істина, дівчина пережила вже сім інсультів. Її прооперували, попередивши, що шанс вижити — 50/50.

Луна вижила. Але 20% її мозку не функціонує. Молода дівчина не відчуває своїх пальців, хоча і може ними ворушити. В університеті студентці дали академічну відпустку на півроку, але вона не хоче випадати з життя і продовжує ходити на лекції. Тепер Луна хоче застерегти кожного, адже раніше зовсім про це не замислювалася.

«Інсульт може бути у кожного. У суспільній свідомості це хвороба літніх людей, але це не так. Я не намагаюся нікого налякати, я просто хочу підвищити обізнаність і зробити все можливе, щоб допомогти».-пояснює молода дівчина.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що фітнес-красуні Маріане Сфакиатфкис 22 роки, а в дитинстві вона багато хворіла і їй часто доводилося боротися за життяь. Однак життя дівчини зараз кардинально змінилася і для своєї мети вона доклала чимало зусиль. "Я народилася в Греції недоношеною дитиною. Лікарі взагалі сказали моїй вагітній мамі, що її дитина народиться мертвим, тому ніхто не підготував післяпологових процедур. Однак я народилася живою. Мене відправили в інтенсивну терапію, але до того часу, як я туди потрапила, я надто довго перебувала без кисню, це призвело до пошкодження мозку і церебральному паралічу", — цією сумною історією свого життя Маріана поділилася з фоловерів у своєму Instagram, показавши дитячі фото.

Зараз дівчина живе в Сіднеї, де працює особистим помічником. Свою історію вона вирішила розповісти всьому світу і довести, щоб кожен зрозумів, що має право на щастя. На своїй сторінці в Instagram Маріана часто демонструє успіхи у фітнесі. Саме заняття спортом допомогли їй подолати психологічні та фізичні проблеми. У 22-річної дівчини вже понад 50 тис. осіб. Фолловери часто кажуть, що Маріана їх мотивує.