Сестри-близнюки провели цікавий експеримент на Голлівудському бульварі.

Видання The Daily Mail розповіло про сестер-близнючок Ханну і Леа Стейсі, які провели соціальний експеримент у Лос-Анджелесі. Одна з дівчат була одягнена у справжній одяг у той час, як інша його намалювали. В результаті голу дівчину так і не помітили.

У відео показано, що насправді дівчина була роздягнена до трусів і вийшла на вулицю з намальованими на тілі джинсами і топом. Точно в такий самий одяг, але справжній, була одягнена її сестра.

Дівчата підходили до незнайомців і ставили запитання: "Ми близнюки, але одна відмінність усе-таки є. Ви її бачитк?". На подив дівчат, практично ніхто не помітив різниці між справжнім одягом і боді-артом.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

Колишній партнер "Холостячки" Мішиної зізнався, що потребує допомоги: "Прощайте"

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Борщем не балують, одна червона ікра, сьомга та яловичина: чим годують нардепів у Раді

Показати ще

Люди почали гадати, відзначаючи різний колір джинсів, відмінності фігур, проте не звертали уваги на наготу Ханни.

Як повідомляв портал "Знай.ua", дівчина прийшла на побачення повністю оголеною, а хлопець не помітив.

Американські боді-арт художниці Джен і Кеннеді намалювали одяг на тілі моделі Джой Джоуел і відправили її на побачення з хлопцем.

Відео розіграшу вони виклали на своєму каналі в YouTube. З одягу на дівчині були лише стрінги. На боді-арт у художниць пішли дві години.

Хлопець нічого не помітив, але викрив розіграш випадковий збіг обставин. Пара вийшла на вулицю, де накрапав дощ. Природно під дією води фарба почала змиватися, руйнуючи намальовані топ і джинси.