Будь-яка незручна ситуація обернеться для цього знака справжнім тріумфом. Терези - єдиний знак Зодіаку, який не має тотемного знаку тварини. Символ знака - бджола. Вона означає розум, працьовитість і силу єдності.

Коли оточуючі Терезів відчувають ту чи іншу проблему, вони тут же біжать за допомогою саме до них. Люди під цим знаком Зодіаку завжди намагаються зрозуміти всю суть проблеми, перш ніж дати ту чи іншу пораду. Навіть якщо вони не зможуть вирішити її цілком, Терези уважно вислухають та нададуть психологічну підтримку. Немає нічого більш подразнюючого для Терезів, ніж вплив негативу з боку близьких. Їхнє оточення повинно бути збалансованим, з хорошою енергетикою. Якщо є конфлікт, Терези намагаються спостерігати спочатку з боку за його розвитком. Людей під цим знаком Зодіаку часто називають "адвокатами диявола", тому що вони не вибирають конкретну сторону. Для них набагато важливіше погасити цей конфлікт, залишаючись в нейтральній позиції.

Чарівність

У Терезів дуже легко закохатися, тому що вони володіють чарівністю. Вміння змусити всіх почувати себе цікавим і важливим, і здатність добре розуміти почуття і емоції оточуючих їх людей, дає їм можливість дарувати радість і позитив у відповідь на гарне ставлення. Терези мають відмінне сприйняття, прагнуть досягти довгострокових відносин з партнером, і не люблять людей зі складною манерою поведінки. Вони вважають, що повинні навчитися читати людину зсередини, а не ґрунтуватися на його поглядах і манері поведінки. Досі, незважаючи на хорошу здатність розуміти оточуючих, Терезам дуже важко сказати «ні», і тому вони часто опиняються в стресових ситуаціях, тому що потреби інших ставлять вище своїх власних можливостей. Вони хочуть догодити всім, але дуже швидко розуміють, що це неможливо зробити.

Чутливість

Популярні новини зараз

Померла дружина Віктора Януковича Людмила - у президента-втікача відреагували на заяву

Мама школяра розкрила очі батьків на меню Клопотенка: "Поверніть булки і ковбасу"

Тіна Кароль пов'язала своє життя з Юлією Саніною з The Hardkiss, Дзідзьо буде свідком

Українці знайшли двійника Кузьми Скрябіна, як дві краплі: "Так схожий, і зовнішнє і гумором"

Показати ще

Якщо люди, які оточують представників цього знаку стають їхніми кращими друзями, Ваги стають дуже чутливими. Навіть коли вони сперечаються з кимось, їхня харизма і доброта завжди допомагають ґрунтовно розібратися у суперечці. Терези не люблять злитися, але, коли справа доходить до цієї точки, Вам краще відійти в сторону і перечекати цю бурю. Так само як люто вони вибухають, так і затихають, без натяку на те, що все ще сердяться. Навіть починають шкодувати, що так нестримано себе повели.

Романтика

Люди під цим знаком зодіаку вміють любити всім серцем. Якщо Вам пощастило заслужити любов Терезів, то Ваше серце завжди буде в їхніх теплих обіймах. Любов Терезів - найбільша любов, яку Ви коли-небудь знайдете. Вони дарують Вам свою увагу. У той же час, представники цього знака відмовляються вірити в любов з першого погляду. Вони дуже обережні і шукають довгострокових відносин. Хоча дуже легко приваблюють партнерів, вони дуже вибагливі, і доброзичливі. Терезам не просто обрати одну людину, щоб відкрити своє серце.

Соціальні метелики

Ніхто не може вийти з незручної ситуації краще, ніж Терези. Вони є дипломатами і з неймовірною легкістю виходять із складних ситуацій. Дуже люблять бути в оточенні людей. Ваги є творчими душами. Природжені лідери і без проблем йдуть по сходах успіху, завжди прагнуть дізнаватися нове й триматися подалі від посередності. Незалежно від того, наскільки Ви любите бути в їх товаристві, Ви повинні знати, що іноді їм потрібно трохи самотності. Краса – і зовні, і всередині Терезів під покровительством Венери, яка є богинею краси і любові. Вони цінують красу у всьому, будь то друг, партнер, музика або мистецтво.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", пропонуємо дізнатися, що говорять зірки у вівторок, 5 червня.