Російський музикант Леонід Агутін зізнався, що одного разу ледь не убив свою дружину Анжеліку Варум під час сексуального експерименту. Також він розповів про свої п'янки, які йому вдалося залишити в минулому. Все це і багато іншого Леонід Агутін розказав під час інтерв'ю у програмі "вДудь".

За словами Леоніда, в його житті був "прекрасний" період, коли він взагалі ніколи не був тверезий. Артист каже, що таким чином він не відчував свій страх і сором від перебування перед великою кількістю людей.

"Я цього всього боявся, соромився і не любив. Алкоголь мені дуже допомагав... Взагалі туди потрапити, придумати, знайти цю енергію омани, що я кльовий, у мене все виходить", - пояснив артист.

Як зізнався Леонід, він пив так багато коньяку, що його балкон переставав вміщати порожні пляшки. Співак схаменувся років в 35 і усвідомив, що повинен навчитися жити і працювати тверезим, а випивати тільки "як нормальна людина – іноді".

Популярні новини зараз

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Колишня "Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, до кого її ревнував Олександр Еллерт і чи зраджував їй: "Саша позбавив мене невинності"

Тотальний локдаун в Україні: Денис Шмигаль зробив нову заяву про карантинні обмеження

Показати ще

Коли у них з Анжелікою Варум закрутився роман, і вони відразу взялися зачинати дитину, Агутін протримався без алкоголю кілька місяців, але потім повернувся до старих звичок. За словами Леоніда, перші 5 років їхнього спільного життя Анжеліці довелося терпіти тяготи життя з п'яницею".

Одним із секретів свого багаторічного шлюбу Агутін називає те, що до своєї половинки "повинно бути приємно торкатися". У них з Варум це є вже 20 років.

Коли інтерв'юер Юрій Дудь запитав Агутіна про самі незвичайні побаченнях, артист пригадав випадок, коли мало не втопив свою дружину під час любовних ігор.

"Я вирішив, що треба поекспериментувати у ванній, і ледь свою дружину не втопив. Ось це було смішно. Ледь відкачав, правда", - зізнався артист.

Раніше портал "Знай.uа" розповідав, що Леонід Агутін, який присутній в базі Миротворця, показав позашлюбну дочку. Співак зізнався, що дуже сумує за власним дочкам, які проживають у різних країнах – Франції та США.