Астрологами був складений рейтинг найбільш шкідливих представниць зодіакального спектру.

12 місце – Діва

Вона не стервозна від слова зовсім. Хоча деколи своїм виглядом вона намагається здаватися такою. Це вона робить, щоб кілька маніпулювати оточуючими і отримувати бажане.

11 місце – Овен

Популярні новини зараз
Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Вона не схильна плести інтриги і будувати підступи. Але має прямолінійністю, завдяки якій говорить людині в осіб, якщо він їй не подобається.

10 місце – Козеріг

Вона неймовірно терпляча і завзята. На стервозність у неї не залишається ні бажання, ні часу. Включити такий стиль поведінки ця жінка може лише при необхідності роз'яснити опоненту, в чому він не правий.

9 місце – Рак

Ці жінки як рентген здатні бачити людей наскрізь і зчитувати їх хворі місця. Тому при бажанні вона може віртуозно маніпулювати оточуючими. Однак не особливо любить це робити і вдається до таких методів лише в крайніх випадках.

8 місце – Ваги

Здатні стати ідеальними стервами. Проте їм не дозволяє це зробити підвищена совісність і схильність до рефлекции. Вони дуже переживають, якщо стервозно обійшлися з кимось, і це у них віднімає величезну кількість душевних сил.

7 місце – Близнюки

Здатні бути фурією. Проте стають такою лише іноді, коли життєві обставини дійсно "допекли". До того ж, їм швидко набридає такий стиль поведінки.

6 місце – Телець

За характером вони миролюбні і терплячі. Однак часто самі себе роблять стервами лише для того, щоб вижити в цьому жорстокому світі.

5 місце – Водолій

Вважається самої загадкової з усіх стервозних знаків Зодіаку. Таким способом вона здатна просто вередувати. Вона здатна не помічати почуттів партнера і бити по найвразливішому місцю, сама того не усвідомлюючи.

4 місце – Стрілець

Веселі стерви. Часто обирають таку манеру поведінки з нудьги. До того ж, така поведінка не дає розслаблятися її партнеру.

3 місце – Лев

Вважає себе королевою, а порівняння зі стервом просто образливим. Рідко вважається з думкою оточуючих і впевнена, що до неї все і завжди зобов'язані ставитися з належною повагою.

2 місце – Риби

Вразливі та беззахисні жінки цього знака стервозны по своїй натурі. Саме про них говорять "тихий вир, в якому чорти". Це чудові актриси, для яких бути стервом – природний стан.

1 місце – Скорпіони

Вони віртуозні у своїй стервозності. Здатні маніпулювати сувствами і грати на найтонших струнах душі. При цьому роблять це аж ніяк не з користі, а лише з-за власної допитливості.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" астрологи розповіли, яким знакам не пощастить в останньому місяці весни 2018 року. Отже, давайте дізнаємося, до кого зірки не повернуться.