Інтуїція - справа наживна. Але деякі знаки Зодіаку наділені даром від природи, пише soulpost.

Рак (21 червня — 22 липня)

Інтуїція і усвідомлення власних емоцій – сильні якості Раку, тому не дивно, що він прислухається до свого внутрішнього голосу. Раки завжди розуміють, що відчувають їхні близькі люди, вони сприйнятливі до емоцій навіть абсолютно незнайомих людей.

Інтуїтивність Раку — причина, чому багато людей відчувають себе комфортно в його компанії, — вони знають, що Рак розуміє їхні почуття, без необхідності пояснювати їх.

Риби (19 лютого — 20 березня)

Популярні новини зараз

Пенсіонери зможуть освоїти діджитал-професії: бабуся створить сайт, а дідусь налаштує рекламу

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Перша репетиція Go_A на "Євробаченні 2021" підняла Україну в топ-10 і опустила Росію

Податкова та ПФУ змінили порядок виплат пенсій: це обов'язково врахують при нарахуванні

Показати ще

Інтуїтивні люди схильні бути творчими, а Риби — один із найтворчих знаків Зодіаку. Буває таке, що Риби надихаються завдяки своїй інтуїції. Вони просто слідують за нею, і це призводить до створення чогось фантастичного.

Безглуздо ставити питання, звідки приходить творчість Риб, оскільки вона зачинається десь глибоко всередині. Риби також надзвичайно чутливі, тому вони можуть відчувати, якщо щось має статися, навіть коли для цього немає жодних явних передумов.

Скорпіон (23 жовтня — 21 листопада)

Скорпіон інтуїтивно тямущий, особливо в тому, що стосується інших людей. Представники цього знака Зодіаку відчувають брехню за кілометр. Неважливо, що ви робите, щоб приховати її, Скорпіон все-одно дізнається правду.

Скорпіон дуже самосвідомий і знає, що він робить, думає, навіщо і чому. Ви не зможете обдурити Скорпіона, тому що він не може обдурити навіть самого себе. Він здатний практично читати ваші думки.

Діва (23 серпня — 22 вересня)

Діва завжди тримає вухо гостро, от чому вона інтуїтивно тямуща: вона просто ніколи нічого не випускає з виду. Діва звертає увагу на кожну дрібницю, яка відбувається навколо неї, особливо те, що більше ніхто не бачить.

Діва не вміє сприймати речі такими, які вони є, і схильна до надмірного аналізу практично всього на світі. Для Діви все оповите таємницею, і вона часто намагається з'ясувати, що ховається під поверхнею ситуації або особистості.

Терези (23 вересня — 22 жовтня)

Терези гіперчутливі до всього і всіх: самих себе, думок, почуттів і того, що відбувається навколо них. Завдяки своїй інтуїції вони відчувають потенційну небезпеку і обходять її стороною.

Терези володіють здатністю бачити світло в кінці тунелю, в той час, як інші вважають ситуацію безвихідною. Терези володіють даром бачити тонкощі кожної ситуації та її перспективи. Вони відмовляються ділити речі на чорне і біле, оскільки знають, що існує безліч відтінків.

Близнюки (21 травня — 20 червня)

Близнюки — соціальні люди, які інстинктивно розуміють, що сказати, щоб заспокоїти людей або почати розмову. Близнюки знають, що ви скажете, перш ніж ви почнете говорити про це, і часто закінчують речення за вас, навіть не замислюючись.

Інтуїція допомагає їм зрозуміти, як вони повинні вести себе в будь-якій ситуації. Вони вміють справити на співрозмовника добре враження. Близнюкам також сняться віщі сни.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", найталановитішими з 12 знаків Зодіаку є повітряний, вогненний і водний — Водолій, Стрілець і Риби відповідно. Людям, народженим під цими знаками, приписують неймовірні розумові здібності.