Компанія Netflix представила трейлер довгоочікуваної мульт-прем'єри від творця "Сімпсонів" та "Футурами" – серіал під інтригуючою назвоб "Розчарування".

Відеоролик вже доступний на YouTube-каналі компанії.

Режиссер Метт Гроцнінг у новому творінні показав проблеми, з якими люди стикають й у реальному житті.

За сюжетом, прямо зі свого весілля принцеса тікає разом з ельфом і чортом, щоб "самостійно вибирати свою долю". На своєму шляху вона буде багато подорожувати і навіть "працювати м'ясником" в зоомагазині.

Прем'єра мультсеріалу запланована на 17 серпня 2018 на телеканалі Netflix.

 У кінці червня компанія показала тизер нового мультсеріалу "Розчарування".

Нагадаємо, керівництво студії Disney прийняло рішення розлучитися з одним із творців Pixar Джоном Лассетером. Офіційну заяву про його звільнення з'явилося 8 червня 2018 року. Головний виконавчий директор компанії Disney Боб Айгер подякував Джона за видатні досягнення в галузі анімації і величезний внесок в успіхи обох студій, але нічого не сказав з приводу причини звільнення.

Дивіться: трейлер нового мультика від батька Сімпсонів

Як повідомляв Знай.ua,  нова історія про старих героїв — драконів і вікінгів, про сутички, пригоди, добро і зло. Вийшов російськомовний трейлер мультфільму "Як приручити дракона 3", ця анімаційна картина повинна стати останньою в циклі, ролик опубліковано 7 червня на YouTube-каналі Universal Pictures.

Початок трейлера дарує нам лише позитивні емоції – вікінги і дракони живуть в повній гармонії, а Беззубик, між іншим, зустрічає ту єдину і неповторну. Закоханому дракону допомагає проявити свою симпатію до білосніжної драконихи його вірний друг Іккінг.

Також Знай.ua писав, що 28-річний відомий фінський художник Їрка Вінсе Джонатан Вятайнен буквально виріс з "Діснеєм". Так, саме герої його улюблених дитячих мультиків надихнули художника на створення серії вражаючих ілюстрацій.