"Новий канал" вирішив, що пора повертати на екрани велику-превелику дозу краси, оголосивши про перезапуск легендарного проекту "Хто проти блондинок?".

Про це повідомляють ЗМІ.

Наразі вже відомо, що відновлене шоу буде зовсім інше, ніж 9 років назад. Творці програми задумали кардинальні зміни у процесі зйомок та загальної ідеї.

Керівник проекту Ольга Чеснокова розповіла, як зміниться легендарне шоу. Відома, що вона також приймала участь у самому створенні шоу ще дев'ять років назад.

Вона розповіла, що ідея відновлення шоу прийшла досить спонтанно та важко. Адже керівництво каналу поставилось до ідеї досить стривожено, адже не розуміли до кінця, у якому форматі відродити легендарне шоу. Проте творцям всеж вдалося вмовити керівництво та вже почались зйомки.

"Чесно кажучи, рішення було спонтанним і інтуїтивним. За два сезони в "Зірках під гіпнозом" ми показали все, на що здатний гіпноз, треба було створювати щось нове. Коли керівництво запитало, ніж ми готові зайнятися, у відповідь почули: "Блондинка ...". Спочатку вони насторожилися - все-таки, стільки часу пройшло, але ми відстоювали, тому що вирішили робити все по-новому. У минулих сезонах і в оригінальній версії шоу було Квіза, в якому головним завданням чоловіків і дівчат було відповідати на питання, вся дія оберталося навколо гри, і блондинки в цій грі були другорядними персонажами. Нам так не хотілося робити, ми задумали, щоб дівчата стали такими ж повноцінними учасниками гри, як і чоловіки. Довго думали, як це реалізувати, і придумали", - зазначила Чеснокова.

Вона додала, що з минулої команди творців шоу, які і придумали його у нову перейшли цілих дві людини, які і стали ідейними натхненниками відродження легендарного шоу.
"Тому що в нашому ТО є, як мінімум, дві людини, які робили цей проект 9 років тому: я і головний режисер каналу Слава Левківський. І ми постійно згадували шоу. Це було так яскраво, святково і незабутньо, що ми досить часто ностальгували. Пам'ятаю, коли ми закінчили знімати проект, я сиділа на цих сходах і ридала, ніби закінчилася моя зміна в піонерському таборі. Напевно, це яскраве враження і спогад про цифри першого і другого сезонів були вирішальними в нашому бажанні повернути на "Новий канал". Крім того, це дуже "новоканальським" проект. Наш глядач любить зірок, і любить, коли чоловіки і жінки з'ясовують, хто ж сильніше і розумніше", - додала творець шоу.

Популярні новини зараз
Названо дату, коли розпочнеться опалювальний сезон в Україні: грітимуться взимку не всі Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади Сі Цзіньпіня можуть випхати у відставку: політолог пояснив, що це може змінити геть усе Чому цукор різко злетів у ціні: експерти назвали причини та розповіли про майбутній дефіцит
Показати ще

Як знімають Хто зверху? Всі секрети.

Нагадаємо, як Gorillaz відіграли в Києві свій найкращий концерт.

Як повідомляв "Знай.ua" як змінилися шалено популярні Топалов та Лазарєв.

Також "Знай.ua" писав, що Колі Сергі знайшли зіркову подружку для зйомок "Орла і решки".