Хворе хвостате створіння знайшов на жвавій автомагістралі в китайському місті Ченду молодий любитель тварин. У кота виявилися настільки опухлі очі, що він подумав, що у нього взагалі немає повік, і відвіз нещасного до ветеринара.

Про випадок з нещасним котом розповіло видання The Daily Mail. Доктор, який оглянув тварину, зрозумів, що повіки у кота все-таки є, але вони завернулися всередину. Це рідкісне захворювання, при якому край повік і вії повернені до очного яблука. Такий стан дуже небезпечний, адже може привести до запалення очей і повної сліпоти.

Ветеринар провів успішну операцію, і дав коту кличку Фей- фей. Операція стала для тварини доленосною – Фей-фей виявився володарем великих красивих очей.

Через деякий час кота, який повністю відновився після перенесених негараздів, взяла в свій будинок молода художниця. Вона дуже полюбила нового вихованця, адже у нього, крім гарних очей, ще й такий доброзичливий і поступливий характер.

Крім того, Фей-Фей прославився в інтернеті, адже його фотографії "до" і "після" стали справжньою сенсацією в соціальних мережах.

Популярні новини зараз

Під Одесою чоловік загинув на кладовищі, трагедію бачило все село

Заміну солістки Go_A напередодні "Євробачення" оцінили в мережі: "Вивчила українську за 2 години"

Арсен Мірзоян показав себе до зустрічі з Тонею Матвієнко: "Щось я був зашироким"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", кішка на ім'я Куенда стала улюбленицею інтернету завдяки своїм неймовірно довгим лапам.