Хворе хвостате створіння знайшов на жвавій автомагістралі в китайському місті Ченду молодий любитель тварин. У кота виявилися настільки опухлі очі, що він подумав, що у нього взагалі немає повік, і відвіз нещасного до ветеринара.

Про випадок з нещасним котом розповіло видання The Daily Mail. Доктор, який оглянув тварину, зрозумів, що повіки у кота все-таки є, але вони завернулися всередину. Це рідкісне захворювання, при якому край повік і вії повернені до очного яблука. Такий стан дуже небезпечний, адже може привести до запалення очей і повної сліпоти.

Ветеринар провів успішну операцію, і дав коту кличку Фей- фей. Операція стала для тварини доленосною – Фей-фей виявився володарем великих красивих очей.

Через деякий час кота, який повністю відновився після перенесених негараздів, взяла в свій будинок молода художниця. Вона дуже полюбила нового вихованця, адже у нього, крім гарних очей,  ще й такий доброзичливий  і поступливий  характер.

Крім того, Фей-Фей прославився в інтернеті, адже його фотографії "до" і "після" стали справжньою сенсацією в соціальних мережах.

Популярні новини зараз

На Львівщині помер священик, парафіяни у сльозах: "Поцілований Богом"

У Києві відкрили суперлікарню для пацієнтів з коронавірусом: "Не ремонтували півстоліття"

Українець потрапив у страшну біду в Чехії, дружина сивіє від горя: "Допоможіть"

Груди Слави Камінської ледь не вискочили з розкішної сукні: "Благородна краса"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", кішка на ім'я Куенда стала улюбленицею інтернету завдяки своїм неймовірно довгим лапам.