Фотографія, зроблена в найнесподіваніший момент, може в одну мить стати сенсацією. І якщо комусь потрібні роки для заповітного кадру, то іншим достатньо нажати на кнопку – і слава забезпечена.

Схоже, однією зі світлин, що незабаром поповнить усі можливі інтернет-фотозбірки, стане кадр, на якому зображена гімнастка з обручем.

Здавалося б, що тут такого, адже таких знімків у мережі хоч греблю гати. Але, на відміну від тисяч інших, ця фотографія має родзинку, адже її героїня виступає без голови.

Остання у неї є, звичайно, просто автор знімку зафіксував дівчину у той момент, коли вона відхилила голову назад. Що з того вийшло, пропонуємо подивитися далі. З підпису до знімку стає ясно, що в кадрі – гімнастка з Туреччини на Ісламських іграх солідарності в Баку.

Популярні новини зараз

Ксенія Мішина після розриву з Олександром Еллертом різко перейшла на українську: "Мовний режим"

Вагітна Катерина Осадча вбралася у "наречену": хоче встигнути до пологів

Тіна Кароль відповіла на головне питання про Дана Балана: "Нам заважають"

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

Завсідники соцмереж уже оцінили момент. "Респект таким жінкам! Навіть без голови вони займаються спортом, гімнастикою. А ви і далі сидіть за комп'ютерами", "Інший біологічний вид", "Господи, як таке взагалі можливо?", – написали користувачі.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", російська гімнастка зірвалася з великої висоти під час виконання небезпечного номера без страховки.