Часто в метро можна зустріти різних диваків. Наприклад у дівчини, яка вважає себе богинею, сталася цікава розмова з сусідкою по пасажирському кріслу.

"У тебе взагалі намальовані брови. Тобі це не йде, у тебе очі близько посаджені. Ось візажист «Діор» тебе б взагалі відправив додому",- заявила одна з жінок.

Той момент, коли богиня спустилася з небес з пакетами з ЦУМу, а плебеї не цінують.

Нагадаємо, раніше в переході столичної станції метро "Академмістечко" кияни помітили торгову точку, яка порушує всі можливі норми безпеки – в основному через ризик швидкого займання. Звернула увагу на кіоск Марина Рибіна, яка оприлюднила знімки міні-магазинчика в Facebook:

Популярні новини зараз

Дзідзьо та Олександр Пономарьов зробили українкам приємно у перший день весни

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще

"Відчайдушно кричу від пожежної безпеки КП "Київський метрополітен". Щоб ви розуміли, в підземному переході станції "Академмістечко", і без того заваленій кіосками, лотками та іншим горючим матеріалом, розміщується затишна із запахом гарячого виробництва "Сімейна пе-кар-ня". Що скажете? Особливо мене цікавить думка Головного управління ДСНС України в місті Києві та ДСНС України", - написала вона.

Цікаво, що пекарня дійсно популярна – там завжди багато відвідувачів, тому якщо буде пожежа, утвориться тиснява, натовп може не встигнути потрапити нагору.

Власникам слід детально ознайомитися з "Правилами пожежної безпеки в метрополітенах", затвердженими Міністерством інфраструктури України:

"Новобудови метрополітенів, здаються будівельними організаціями в експлуатацію, повинні бути забезпечені до початку експлуатації первинними засобами пожежогасіння згідно з нормами оснащення первинними засобами пожежогасіння підземних споруд метрополітенів, рухомого складу і платформ станцій та нормам оснащення первинними засобами пожежогасіння надземних споруд метрополітенів".

Як повідомляв портал "Знай.uа" у Харкові Метрополітен просто посеред білого дня "пограбував" громадян. Через технічний збій в обладнанні, з карток пасажирів списали замість чотирьох гривень – п'ять за проїзд у підземці. Про це повідомив директор департаменту з питань інформації та зв'язків з громадськістю Харківської міської ради Юрій Сидоренко.