Божевільне тату: жінка увічнила прах свого батька

поділитись
Дівчина зберегла частинку батька в незвичайному тату

Дівчина з Британії вирішила назавжди зберегти пам'ять про померлого батька — вона зробила в його честь татуювання з фарби з його прахом.

 

 

Минулого літа у батька дівчини діагностували важку форму раку. Через майже півроку чоловік пішов з життя. Беккі (саме так звуть єпатажную леді) не захотіла залишати батька в минулому і вирішила, що пам'ять про нього можна зберігати в татуюванні, у якої в буквальному сенсі буде його частинка — вона додала у фарбу для тату прах померлого від раку чоловіки.

 

“Коли я втратила батька, я була розбита. Я проводила з ним його останні ночі в хоспісі, спала на розкладачці поруч з його ліжком. Він був справжньою особистістю, і я обожнювала його. І незважаючи на проблеми зі здоров'ям, хвороба мозку і два нападу перед виявленням раку, він вибирався на вулицю з хоспісу, щоб ми з дітьми могли частіше його бачити", - розповіла дівчина журналістам.

 

Любов до батька спонукала Беккі на те, щоб набити татуювання в його пам'ять, а коли про це дізналася її тітка, вона запропонувала підійти до вчинку з ще більшою серйозністю — жінка Беккі розповіла про те, що в Британії можна набити тату з фарби з додаванням золи.

 

Рішення було прийнято, і дівчина присвятила віддала під тату свою щиколотку. Кожен з символів на аналогу браслета «Пандора» навколо ноги пов'язаний з тим чи іншим спогадом дівчини про батька, і у всіх них в буквальному розумінні є його частинка.

 

 

“Це повинно було виглядати як що, то, що для нього означало. Я відчуваю, ніби батько зі мною прямо зараз. Я не знала, що робити з його прахом, крім як розвіяти його, і я хотіла зберегти частинку батька у себе на все життя. А таким способом це зробити можна", - розповіла дівчина.

 

Нагадаємо, раніше портал “Знай.ua" розповідав про участь дочки Джонні Деппа в пікантному експерименті.

Автор матеріалу: 
Дарья Шитикова
Теги: 
тату, прах, батько
Найбільш хороший урожай виходить від чужого насіння
0
0
00:36 20.05.2018
Домовик, домовик, двері ці відкрий мені
0
0
22:31 19.05.2018
Леонардо Ді Капріо зніметься в новому фільмі Стівена Спілберга про життя 18 президента США
0
0
20:26 19.05.2018
Ось 10 речей, які часто роблять жінки, і які можуть привести до зниження якості стосунків або повного охолодження до вас чоловіка
0
0
19:45 19.05.2018
Українці очікують похолодання і значні опади
0
0
19:18 19.05.2018