Майже 13 років тому відома акторка та режисер Анджеліна Джолі відбила у Дженніфер Еністон її чоловіка Бреда Пітта. Проте днями стало відомо, що жінки вирішили закопати сокиру війни.

З тих давніх часів жінки почали недолюблювати один одного, а вислів Джолі про розлучення Еністон з чоловіком Джастіном Теру лише погіршив ситуацію. Загальна подруга акторок Різ Візерспун мабуть нарешті змогла їх помирити. Дженніфер Еністон та Анджеліна Джолі нарешті зарили сокиру війни. Про це розповів анонім, наближений до Різ Візерспун.

«Різ роками доводилося підлаштовуватися під кожну подругу окремо. Вона втомилася від цього, і вирішила покликати їх обох на свій день народження», — розповідає джерело.

За інформацією, на вечірці Анджеліна і Дженніфер трохи поговорили, так що можливо їх ненависть один до одного пройшла.

Нагадаємо, раніше  емоційний стан акторки Анджеліни Джолі, яка зараз перебуває на стадії розлучення з Бредом Піттом, особливо привертає увагу журналістів. І не даремно. Анджеліна Джолі у своєму останньому інтерв'ю розповіла, що намагається не бувати наодинці з собою. Відома актриса зізнається, що таким чином вона не відчуває порожнечу в серці. При цьому багато звернули увагу на її фразу, що вона вже давно не відчуває себе абсолютно розслабленою.

Але їй це подобається. Джолі стверджує, що для неї це абсолютно нормальний стан і вона вважає себе однією з тих мам, які постійно зайняті своїми дітьми. І не бачить в цьому нічого поганого. Такою увагою 24 на 7 жінка намагається виховати в своїх дітях доброту, співчуття, емпатію та турботу про інших. Американська громадськість була шокована подібною спірною заявою Анджеліни.

Як повідомляв портал "Знай.uа" Дженніфер Еністон і Джастін Теру оголосили про розлучення, після чого багато хто подумав, що акторка збирається відновити зв'язок з Бредом Піттом. З тих пір вона погладшала, що викликало інтерес у фанатів. Два місяці тому пара оголосила, що розходиться. Багато хто вважав, що Еністон спеціально пішла на цей захід заради нового любовного зв'язку з колишнім чоловіком Бредом Піттом. Британські ЗМІ опублікували фото, показавши, як цілуються Пітт і Еністон.