Думаєте експерименти із широкими бровами, це найбільша дивина у світі модних трендів макіяжу? Помиляєтеся, нещодавно все частіше на подіумах, в Instagram та просто на вулицях почали помічати жінок із яскравими віями – повернення в епоху, коли тільки з'явилася синя туш, на заміну звичайній, традиційного чорного кольору.

Красуні з різних країн світу не на жарт захопилися такою зміною образу і вже охрестили це "віями русалки", повідомляє Clutch.

Проте, вони зазвичай нарощені, і відмінність у матеріалі, який застосовують стилісти, суттєвий: тут уся можлива палітра фарб.

Від червоних до жовтих, від помаранчевих до бузкових та блакитних. Останній відтінок, до слова, користується найбільшою популярністю серед молоді.

Наскільки доцільний такий "вау-ефект" кожна жінка зробить для себе власні висновки, але, ймовірно, незабаром на полицях косметичних магазинів ми побачимо цілу низку нових товарів, які з'являтсья в гонитві за іконами стилю наступного року.

Дивіться:  Топ-10 базових речей в гардеробі сучасної жінки – поради Андре Тана

Як повідомляв портал "Знай.ua", головним трендом цієї зими дизайнери визначили водолазку. Стилісти вже дали кілька порад, як правильно комбінувати її з іншим одягом.